bioreklamsol
biosag
bioreklam
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarp Gümrük Kapısında incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarp Gümrük Kapısında incelemelerde bulundu
TÜRKİYE / 7 Ağustos 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarp Gümrük Kapısının yeniden yapılandırılması inşaatında incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.
Rize’nin Güneysu ilçesinden helikopterle Artvin’in Hopa ilçesine giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, karayoluyla Sarp Gümrük Kapısına geçerek, gümrük kapısının yeniden yapılandırılması inşaatında incelemelerde bulundu.
İnşaat sahasını gezerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rize Valisi Erdoğan Bektaş ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter Yardımcısı Selami Keskin de eşlik etti.
İncelemelerinin ardından karayoluyla gümrük kapısından ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemalpaşa beldesinden geçişi sırasında aracından inerek, kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikoptere binmek üzere geldiği Kopmuş Mevkii civarında da yine aracından inerek vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
OVİT TÜNELİNDE İNCELEME
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra karayoluyla Ovit Tüneline geçerek incelemelerde bulundu ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TOKİ Başkanı M.Ergün Turan da eşlik etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.