clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’nin Güneysu ilçesinde vatandaşlara seslendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’nin Güneysu ilçesinde vatandaşlara seslendi
TÜRKİYE / 7 Ağustos 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlara hitaben kısa bir konuşma yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli temaslarda bulunmak üzere helikopterle Rize'nin Güneysu ilçesine geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak eşlik etti.
 
Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah sizlerle el ele, omuz omuza vermek suretiyle 2019'da çok daha farklı bir netice bekliyoruz." dedi.
 
Recep Tayyip Erdoğan'ı, Güneysu merkezde çok sayıda kişi karşıladı.
 
Recep Tayyip Erdoğan, ana-baba ocağında hemşehrileri ile tekrar bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.
 
Çay hasat mevsiminin bereketli olmasını temenni eden Recep Tayyip Erdoğan, gün boyunca Malatya'da açılış töreni yaptıklarını, öncesinde İstanbul'da önemli bir toplantı gerçekleştirdiklerini ifade etti.
 
Ana-baba ocağında 2-3 gün, Rize ve Trabzon'da olacağına değinen Recep Tayyip Erdoğan, "Herhalde Rize ve Trabzon'da bize bir dinlenme fırsatı verirsiniz. Buraya gelmişken Rize Havalimanı'nın çalışmalarını da bir yerinde gidip kontrol edeceğiz. Trabzon'daki çalışmaları inşallah ilgili bakan arkadaşlarımla beraber kontrol edeceğiz." diye konuştu.
 
Recep Tayyip Erdoğan, bir kişinin "Başkanım Rizespor'a da bir el at" sözleri üzerine yöre şivesi ile "Karışturma orayi" dedi.
 
Hafta içi Ankara'ya döneceğini vurgulayan Recep Tayyip Erdoğan, şunları kaydetti:
 
"İnşallah sizlerle el ele, omuz omuza vermek suretiyle 2019'da çok daha farklı bir netice bekliyoruz. Şunu da açık söylüyorum. Güneysu niye bir numara olmadı? Rize niye bir olmadı Türkiye genelinde? Bunu istemekte herhalde Cumhurbaşkanınızın hakkıdır değil mi?" 
 
Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Recep Tayyip Erdoğan, ardından Merkez Mahallesi'ndeki evine geçti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.