Başkan Neşet Çağlayan, sporcularla iftarda buluştu
Başkan Neşet Çağlayan, sporcularla iftarda buluştu
SPOR / 25 Mayıs 2018
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’deki Spor Kulüpleri, Spor adamları, eski spor adamları, kulüp başkanları ve yöneticileri ile antrenörler için bir iftar yemeği verdi.
Alemdar Tesislerinde gerçekleştirilen ve AK Parti Bursa Milletvekili adayı Zafer Işık, AK Parti Orhangazi İlçe başkanvekili Fahrettin Uludağ, Belediye Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri ve sporcu ailelerinin katıldığı iftar organizasyonu ilahiler eşliğinde başladı.
 
Neşet Çağlayan; Orhangazi bir spor kentidir
 
İftar organizasyonunda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’nin bir spor kenti olduğunu vurgulayarak, hemen hemen tüm branşlarda ilçemizde spor kulüpleri ve bireysel spor yapan sporcularımız var dedi. Orhangazi sporda büyük başarıları yaşadığı bir seneyi geride bıraktı diye konuşan Neşet Çağlayan, bizi üzen şeyler olsa da yine de genel anlamda bakıldığında tüm kulüplerimiz şampiyonluklar ve başarılarla dolu bir sezonu geride bıraktı. Tıpkı bireysel ve amatör sporlarda bir çok sporcumuzun bölgesel ve Türkiye genelindeki başarıları gibi. Bunlar bizleri son derece sevindiren gelişmeler diye konuştu. Orhangazi’de spor tesislerinin gelişimi konusunda da güzel dönemler yaşadıklarını belirterek, bizler yerel yönetim ve merkezi yönetimimizin katkıları ile bir çok spor tesisimizi ilçemize kazandırdık. Bu yıl içinde de yenileri bu yıl ve gelecekte inşa edilecek ve hayata geçirilecek. Ramazan ayı bitmeden ilçemizdeki kapalı yüzme havuzunu da devreye sokmuş olacağız. Böylece ilçemizde tüm branşların yapılabileceği bir ortam oluşturmuş olacağız dedi. İftar organizasyonuna katılan spor adamlarına da teşekkür eden Başkan Neşet Çağlayan, ilçemizin efsane spor adamları ile aynı ortamda olmak da bizleri son derece mutlu etmektedir diye konuştu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.