clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen canlı yayında, İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar'a p*zevenk dedi
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen canlı yayında, İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar'a p*zevenk dedi
SİYASET / 13 Eylül 2021
İşte detay...

 
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, bir televizyon programına telefon bağlandı. Programa konuk olan İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar ile tartışma yaşayan Mehmet Sekmen, tansiyonun yükseldiği bir anda küfür etti. Sunucunun araya girmesiyle susan Mehmet Sekmen daha sonra "Hayırlı akşamlar" diyerek bağlantıyı sonlandırdı.
 
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Sinan Özçaylak'ın sunduğu bir televizyon programına telefon bağlantısı ile katıldı.
 
Programın stüdyodaki konuğu İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar ile Mehmet Sekmen arasında tartışma başladı. Melih Kırkpınar "Haddini bil haddini, adam gibi konuş" derken, Mehmet Sekmen, "Belediyecilikten ne anlar bu adam? Ben 63 yaşındayım, 50 senemi verdim. 13 yaşımdan beri uğraşıyorum" ifadelerini kullandı.
 
İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar'ın "Biliyoruz Kartal'dan sizin neler yaptığınızı" demesi ile tansiyonun arttı, bir ara sinirlerine hakim olamayan Mehmet Sekmen, bu anlarda Melih Kırkpınar'a "P*zevenk" dedi. Sunucunun araya girmesi sonrasında Mehmet Sekmen "Hayırlı akşamlar" diyerek bağlantıyı sonlandırdı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.