Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın: Vatandaşlarımız ve esnaflarımızdan gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın: Vatandaşlarımız ve esnaflarımızdan gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz
SİYASET / 18 Eylül 2019
Orhangazi Belediyesi, vatandaşların ve esnafların isteklerini karşılamaya devam ediyor.
Kayyum Hafız Sokak’taki esnaflarımızın talepleri doğrultusunda ve vatandaşlarımızın da yoğun olarak kullandığı sokakta Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından sokağın giriş ve çıkışları kilitli duba ile kapatılarak, yayalaştırma çalışmalarına başlandı.
Kilitli duba çalışmaları sırasında sokaktaki esnaflarımızın en fazla şikayet konusu arasında olan yağışlar sonrasında biriken su içinde yol üzerinde eğim verilerek su birikintisinin de önüne geçilmiş olacak.
Konu ile ilgili Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “Nüfusa bağlı olarak her geçen gün araç sayısının da arttığı ilçemizde ana caddelerde ve ara sokaklarda şehir içi trafiğinde yaşanan ulaşım ve trafik sorunlarına çözüm üretmek amacıyla bir takım çalışmalar yaptık. Vatandaşlarımız ve esnaflarımızdan gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Bu yönde yaptığımız düzenlemeler ile ilçe trafiğinin akıcı şekilde seyretmesi sağlanacaktır” dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.