hilmisol
hilmisag
hilmiust
Orhangazi’de çöp konteynerleri yıkanıyor
Orhangazi’de çöp konteynerleri yıkanıyor
SİYASET / 13 Eylül 2019
Temiz bir Orhangazi için çalışmalarını sürdüren Orhangazi Belediyesi çöp konteynerlerini yerinde yıkıyor.
Orhangazi Belediyesi vatandaşların sağlıklı bir ortamda yaşamaları sürdürmeleri amacıyla yürüttüğü temizlik faaliyetleri kapsamında cadde ve sokaklarda yer alan çöp konteynerleri yerinde, yıkama ve dezenfekte çalışmaları devam ediyor.
Orhangazi Belediyesi'ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokak ve caddelerdeki çöp konteynırlarını yıkayarak pis kokuların yayılmasını önleme, sinek ve larva oluşumunu engelleme amacıyla kullanılacak araç, ilçe genelinde belirli periyotlarla tüm konteynırları yıkayıp dezenfekte edecek. Hizmete sunulan çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı; çöp konteynerlerini içerisine alarak yıkama ve dezenfekte işlemini gerçekleştirirken, pis suyu da kendi içerisinde barındırarak dışarıya vermiyor. Bu sayede cadde ve sokaklardaki çöp konteynerleri en son teknoloji kullanılarak dezenfekte ediliyor.
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, "Halkımızın sağlığı bizim için her zaman ilk plandadır. Çevre temizliği konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Bunun için temizlik ekiplerimiz, ilçemizde kesintisiz hizmet vermektedir. Çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı ile ilçemiz genelindeki çöp konteyneri yıkayarak, dezenfekte etmiş olacağız" dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.