Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın: Mazeret değil, iş üretmeye çalışıyoruz
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın: Mazeret değil, iş üretmeye çalışıyoruz
SİYASET / 10 Eylül 2019
İşte detay...
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, CHP İlçe Başkanı Ender Teke’nin Orhangazi Belediyesi ile ilgili yapmış olduğu basın toplantısında “Hizmet yok mazeret çok” açıklaması ile ilgili olarak yazılı açıklamada bulundu.
 
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, CHP İlçe Başkanı’nın yapmış olduğu basın açıklaması ile ilgili olarak “ CHP İlçe Başkanımız ve CHP’li Belediye Meclis Üyelerimize Orhangazi hassasiyeti açısından çok teşekkür ediyoruz. Belediyemiz ile ilgili hizmetleri doğrudan belediyemizin yapmış olduğu bilgilendirme toplantılarından öğrenmeleri daha doğru bir bilgiye sahip olmalarını sağlayacaktır.  Bizler taahhüdümüz olan şeffaf belediyecilik anlayışımız gereği yapmış olduğumuz çalışmaları ve faaliyetleri dönem dönem bilgilendirme toplantıları gerçekleştirerek tüm siyasi parti temsilcileri ve Meclis üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Sosyal Belediyecilik hizmetlerinin yapılmadığı yönünde söylemler gerçeği yansıtmamaktadır. Evde sağlık hizmetleri, hasta nakil hizmetleri ve diğer sosyal belediyecilik hizmetlerimiz aksamadan devam etmektedir. Mazeret değil, iş üretmeye çalışıyoruz” dedi. Başkan  Aydın Orhangazi için çalışan ve hassasiyet gösteren herkese teşekkür ettiğini söyledi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.