Başkan Erol Karapınar, Beylikdüzü 6.Barış ve Sevgi Buluşmalarında Çardak Altı Sohbetlerde, Umut ve Yerel Siyaset ile ilgili konuştu
Başkan Erol Karapınar, Beylikdüzü 6.Barış ve Sevgi Buluşmalarında Çardak Altı Sohbetlerde, Umut ve Yerel Siyaset ile ilgili konuştu
SİYASET / 7 Eylül 2019
İşte detay...
Başarılı siyasetçi İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Erol Karapınar, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'ın evsahipliğinde gerçekleşen ve Siyasi Parti İlçe Başkanlarının ağırlandığı ve konuşmalar gerçekleştirdiği 6.Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında düzenlenen Çardak Altı Sohbetleri programında Umut ve Yerel Siyaset ile ilgili konuştu.
Misafirlere önemli beyanatlarda bulunan İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Erol Karapınar, ev sahibi, Beylikdüzü Belediye Başkanı M.Murat Çalık'a, katılım sağlayan diğer Siyasi Parti İlçe Başkanlarına ve dinleyici olarak misafir olan Beylikdüzü halkına teşekkür etti.
Erol KARAPINAR kimdir?
 
1981 Erzurum doğumlu. Evli, 2 çocuk babası. 
İş Adamı. 
Gazi Üniversitesi İşletme mezunu.  & Kennesaw State University MBA Yüksek Lisans mezunu.  & Gelişim Üniversitesi İşletme Doktora Öğrencisi.
İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı.
 
https://www.facebook.com/KarapinarErol   
https://www.instagram.com/erolkarapinar/   
https://twitter.com/ErolKarapinar 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.