Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın muhtarları ziyaret etti
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın muhtarları ziyaret etti
SİYASET / 30 Temmuz 2019
İşte detay...

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi Muhtarevinde muhtarları ziyaret etti. 

Ziyaret esnasında muhtarların sorularını da yanıtlayan Başkan Aydın, “hiç şüphesiz muhtarlarımızın seçim öncesi mahalle sakinlerine, seçmenine vermiş oldukları sözler vardır, bizlerde bu yönde tespitler yaptık, özellikle dış mahallelerimizdeki eksiklerimizi tespit ettik. Muhtarlarımızın vermiş olduğu taleplerin farklı kollardan aynı kuruma verilmesi kargaşası önüne geçeceğiz. İhtiyaçlarımızı ve taleplerimizi ortak bir noktadan iletip sonuca hızlı ulaşmayı amaçlıyoruz” dedi.

Başkan Aydın “amacımız Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Orhangazi Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz ile birlikte koordineli bir çalışma yürütmektedir ”dedi. Muhtarlardan kendi mahallelerine ait eksiklerinin tespitini isteyen Aydın “Bizlerde yaptığımız tespitleri karşılaştırarak öncelik vermemiz gereken çalışmaları öne alarak en hızlı şekilde sonuca ulaşmaktır” dedi.

Aydın “Hedefimiz her mahallemize eşit hizmeti sunabilmektir, fakat bazı mahallelerimizle ilgili yol çalışmalarımızın öncelikli olduğunu bilinmesi gerekmektedir” dedi.  Dış mahallelerde alt yapı çalışmalarının büyük bir oranında tamamlandığını belirten Başkan Aydın “birçok mahallemizde asfalt ve parke çalışmalarımız da tamamlandı eksik olan yerler için ise çalışmalarımıza hız verdik” dedi. Başkan Aydın, Muhtarlar dernek Başkanı Kadri Ergen’in sorusu ile başlayan sohbette tüm mahalle muhtarlarının sorularını tek tek yanıtladı.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.