Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'den Üsküdarlılara müjde
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'den Üsküdarlılara müjde
SİYASET / 13 Şubat 2019
Başkan Hilmi Türkmen, 4.Murat İlköğretim Okulu Spor Salonu’nda Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen şunları söyledi; "Bu toplantılar bizler için çok verimli oluyor. Sizlerin görüş, öneri ve teşekkürlerinizi aracısız almış oluyoruz. Üsküdar Belediyesi ilçemizin 35 yıllık imar sorununu çözmüş bulunmakta. Şu anda evlerimizde kat sayımız 2 iken yeni imar planımıza göre 7,5 kata kadar çıkabileceğiz" dedi.
Vatandaşlara, "Mahalle Buluşmaları" toplantısında Üsküdar Belediyesi'nin bugüne kadar gerçekleştirdiği ve Nakkaştepe Millet Bahçesi, Valide Sultan Gemisi, Engelsiz Yaşam Merkezi ve Nevmekân Sahil gibi önemli projelerin de yer aldığı sinevizyon gösterimi yapıldı.
 
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, konuşmasının ardından mahalle sakinlerine bir müjde verdi; “Yıllardır kangren haline gelmiş bir sorununu çözmenin gururu ile buraya geldik. Sizlere ne söz verdiysek o. Çok çalıştık, çabaladık ama değdi; Ata 2 tapularını alacak, Sultanmurat’taki komşularım da belediyemiz güvencesinde evlerine kavuşacak.” şeklinde konuştu.
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen konuşmasının ardından vatandaşlardan gelen soru, dilek ve şikâyetleri dinleyerek istişare etti.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.