Binali Yıldırım'ın Başdanışmanı Hüsamettin Şanal, Nevmekan Sahil'e hayran kaldı
Binali Yıldırım'ın Başdanışmanı Hüsamettin Şanal, Nevmekan Sahil'e hayran kaldı
SİYASET / 15 Ocak 2019
İşte detay...
TBMM Başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın Başdanışmanı,TBMM Başmüşaviri Hüsamettin Şanal ve Haber Sitemizin Genel yayın Yönetmeni Selçuk Yavuz, Üsküdar Belediyesi'nin yaptığı dev projelerden Nevmekan Sahil'i gezdi.
Nevmekan Sahil İşletme Müdürü Gökhan Eroğlu tesisi gezdirdi ve dev proje ile ilgili detaylı bilgilendirmede bulundu.
Tesisi baştan sona gezen ve kendisi de bir Üsküdar'lı olan Hüsamettin Şanal Nevmekan Sahil'e hayran kaldı ve bu projeyi Üsküdar'a ve İstanbul'a kazandıran Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'i tebrik ediyorum dedi.
Tüm Üsküdar'lıların hatta İstanbul halkının gelip bu projeyi görmesinin gerekliliğini vurgulayan Hüsamettin Şanal, İstanbul'un ve Üsküdar'ın yeni dönemde de böyle muhteşem projelere kavuşacağını ifade etti.
Nevmekan Sahil
 
Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen'in İstanbul kültürüne yeni bir sembol hediye etme vizyonuyla kurduğu Nevmekan Sahil, 50bin kitaplık kütüphanesiyle, sergi salonuyla, sanat ve kültür etkinlikleri imkanıyla Üsküdar sahilinde İstanbullulara ve dünya vatandaşlarına hizmet veriyor.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.