Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Orhangazi’ye dev bir eser kazandırıyoruz
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Orhangazi’ye dev bir eser kazandırıyoruz
SİYASET / 12 Aralık 2018
Orhangazi’nin en büyük projelerinden birisi olarak hayata geçirilecek olan Kültür Merkezi ve Kent Meydanı Projesinde çalışmalar devam ediyor.
İlk etabı tamamlandıktan sonra ikinci etap bölümü için yapılan ihalenin ardından ihaleyi alan yüklenici firma yetkilileri Kültür Merkezi binasındaki çalışmaları hızlandırdı.
 
Neşet Çağlayan inşaatı gezdi
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Meclis üyeleri ile birlikte Kültür Merkezi ve Kent Meydanı Projesinin inşaat alanını gezdi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Başkan Çağlayan, Büyükşehir Belediyesi’nin Orhangazi’ye dev bir eser kazandıracağını belirterek, Kültür Merkezi ve Ticaret Merkezi bölümlerinin yanı sıra, projede bir de Kent Meydanı Projemiz var. Proje tamamlandıktan sonra Orhangazi hem Kültür Merkezi ihtiyacını gidermiş olacak hem de geniş bir yeşil alan ile birlikte Kent Meydanına kavuşmuş olacak dedi. Çağlayan, projenin 2019 yılı içinde tamamlanacağını da belirterek, Kültür Merkezi projemiz şimdiden ilçemize hayırlı olsun dedi.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.