hilmisol
hilmisag
hilmiust
Milliyetçi Hareket Partisi 152 Belediye Başkan adayını açıkladı
Milliyetçi Hareket Partisi 152 Belediye Başkan adayını açıkladı
SİYASET / 10 Aralık 2018
İşte tüm detaylar...
Yerel seçimlede geriye sayım sürerken Milliyetçi Hareket Partisi tarafından 12 İl başta olmak üzere 152 yerleşim bölgesinde seçime girecek adaylar netleşti. 
 
MHP Ankara Milletvekili Sadir Durmaz'ın yaptığı yazılı basın açıklamasında Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Edirne, Gümüşhane, Iğdır, Yalova, Yozgat ve Adıyaman İl'leri ile bu İl'lere bağlı bazı İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları kamuoyuyla paylaşıldı. 
 
İŞTE O İLLER 
 
Afyonkarahisar Fatih ÇETİNKAYA
 
Aksaray Sefer ALKAN
 
Amasya Mehmet SARI
 
Bayburt Hükmü PEKMEZCİ
 
Bilecik Akın ATAKAN
 
Bingöl Mehmet Ziya BUYANKARA
 
Bitlis Mehmet YILMAZ
 
Edirne Recep KOZAN
 
Gümüşhane Sabri VARAN
 
Iğdır İsa Yaşar TEZEL
 
Yalova Murat ASLANHAN
 
Yozgat Mehmet ERDEMİR
 
DİĞER SEÇİM BÖLGELERİ
 
Adıyaman Besni İlçesi Çakırhüyük Beldesi Miktat ÇETİN
 
Afyonkarahisar Çay İlçesi E.Hüseyin ÇAĞRI
 
Afyonkarahisar Çay İlçesi Pazarağaç Beldesi Adem BULUT
 
Afyonkarahisar İhsaniye İlçesi Kayıhan Beldesi Ömer ŞAHİN
 
Afyonkarahisar Kızılören İlçesi Ali EROL
 
Afyonkarahisar Merkez Çıkrık Beldesi Lokman ÇETİNAKTI
 
Afyonkarahisar Merkez Fethibey Beldesi Mustafa ÖZDEMİR
 
Afyonkarahisar Merkez Işıklar Beldesi Erol ÖZAĞIL
 
Aksaray Güzelyurt İlçesi Ihlara Beldesi İsmail YILMAZ
 
Aksaray Güzelyurt İlçesi Selime Beldesi Turgut YAYATAN
 
Aksaray Merkez Topakkaya Beldesi Harun OFLAZ
 
Aksaray Merkez Yenikent Beldesi Mehmet Emin YUMUŞAK
 
Ardahan Göle İlçesii İbiş UYMAZ
 
Ardahan Göle Köprülü Beldesi Farız TAŞDEMİR
 
Bartın Merkez Hasankadı Beldesi Şeref İMİROĞLU
 
Bartın Merkez Kozcağız Beldesi Savaş BUYURMAN
 
Bartın Ulus Kumluca Beldesi İsmail CAN
 
Bayburt Demirözü Gökçedere Beldesi Yavuz BAKIR
 
Bilecik Bozüyük İlçesi Oğuz SERTLER
 
Bilecik Merkez Vezirhan Beldesi Hüseyin OCAK
 
Bilecik Söğüt İlçesi İsmet SEVER
 
Bingöl Kiğı İlçesi Nazif HASSOYLU
 
Bingöl Yayladere İlçesi Mehmet DURANSEL
 
Bingöl Yedisu İlçesi Ömer İSEN
 
Bitlis Adilcevaz İlçesi Ceyhan BATAR
 
Bitlis Tatvan İlçesi Abdulkerim AKAY
 
Bolu Kıbrısçık İlçesi Ersin ERCAN
 
Bolu Merkez Karacasu Beldesi Halit BELEN
 
Bolu Yeniçağa İlçesi Zeki Mustafa EGECİ
 
Burdur Karamanlı İlçesi Filiz ŞENER TÜRKOĞLU
 
Burdur Yeşilova İlçesi Ömer ATASOY
 
Çanakkale Çan İlçesi Terzialan Beldesi Arif YUMUŞAK
 
Çanakkale Gelibolu İlçesi Mehmet ELİGÜL
 
Çankırı Eldivan İlçesi Nusrettin GÖKÇER
 
Çankırı Kızılırmak İlçesi Bahattin GÜLER
 
Çankırı Şabanözü İlçesi Mustafa KARAKAYA
 
Düzce Çilimli İlçesi Ömer DEMİRTAŞ
 
Düzce Yığılca İlçesi Rasim ÇAM
 
Edirne Havsa İlçesi Tefik ALTIPARMAK
 
Edirne Lalapaşa İlçesi Mehmet Vedat KUŞOĞLU
 
Edirne Meriç İlçesi Küplü Beldesi Ali TÜKEL
 
Edirne Süloğlu İlçesi Aydemir ARSLAN
 
Edirne Uzunköprü İlçesi Şahin ŞENGÜL
 
Edirne Uzunköprü İlçesi Kırcasalih Beldesi Kenan HELEMAN
 
Elazığ Ağın İlçesi Ali USLU
 
Elazığ Palu İlçesi Beyhan Beldesi Bayram ÖZTÜRK
 
Erzincan Merkez Yaylabaşı Beldesi Şefik TAŞKIRAN
 
Erzincan Çayırlı İlçesi E.Oktay EFE
 
Erzincan Otlukbeli İlçesi Yusuf TEKTAŞ
 
Erzincan Tercan İlçesi Çadırkaya Beldesi Sait DURGUN
 
Erzincan Tercan İlçesi Kargın Beldesi Yunus TÜRKMEN
 
Erzincan Tercan İlçesi Mercan Beldesi Bayram BİLİCİ
 
Giresun Merkez Duroğlu Beldesi Halil ÇETİN
 
Gümüşhane Kelkit İlçesi Öbektaş Beldesi Yemen DEMİR
 
Gümüşhane Köse İlçesi Turgay KESLER
 
Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy Beldesi Çetin Rıza TANIŞ
 
Gümüşhane Şiran Şiran İlçesi Mutlu ÖZEL
 
Gümüşhane Şiran İlçesi Yeşilbük Beldesi Sezai DOĞAN
 
Gümüşhane Torul İlçesi Evren Evrim ÖZDEMİR
 
Iğdır Karakoyunlu İlçesi Bayram Ali BALLI
 
Iğdır Merkez Melekli Beldesi Eray ÇOŞAR
 
Isparta Eğirdir İlçesi Sarıidris Beldesi Ramazan PALA
 
Isparta Merkez Kuleönü Beldesi Sezayi ÇAKIR
 
Isparta Merkez Savköy Beldesi Mustafa AVŞAR
 
Isparta Şarkikaraağaç İlçesi Sefa ARIKAN
 
Isparta Şarkikaraağaç İlçesi Çarıksaraylar Beldesi Halil TOPRAK
 
Isparta Şarkikaraağaç İlçesi Çiçekpınar Beldesi Memiş KAYNAK
 
Isparta Yalvaç İlçesi Halil Hilmi TÜTÜNCÜ
 
Karabük Yenice İlçesi Yortan Beldesi Ali ŞIK
 
Kastamonu İhsangazi İlçesi Hayati SAĞLIK
 
Kırıkkale Delice İlçesi Soner MAZILIGÜNEY
 
Kırıkkale Keskin İlçesi Mustafa Alp SÜLSİPİROĞLU
 
Kırıkkale Merkez Hacılar Beldesi Mehmet KOYUNCU
 
Kırklareli Lüleburgaz İlçesi Evrensekiz Beldesi Birol ÖZBAY
 
Kırklareli Vize İlçesi Çakıllı Beldesi Mehmet BAYRAM
 
Kırşehir Çiçekdağı İlçesi Köseli Beldesi EBekir YILMAZ
 
Kırşehir Kaman İlçesi Kurancılı Beldesi Erdoğan TEKELİ
 
Kırşehir Merkez Özbağ Beldesi Rasim ARAZAY
 
Kütahya Altıntaş İlçesi Mehmet AKBUNAR
 
Kütahya Aslanapa İlçesi Gökhan GÜREL
 
Kütahya Domaniç İlçesi Çukurca Beldesi İlyas TOSUN
 
Kütahya Gediz İlçesi Mehmet OYAN
 
Kütahya Gediz İlçesi Gökler Beldesi Yüksel ARIK
 
Kütahya Gediz İlçesi Yenikent Beldesi Mehmet KARACA
 
Kütahya Merkez Seyitömer Beldesi Halil ÖZTÜRK
 
Kütahya Simav İlçesi Çitgöl Beldesi Yüksel ÜNAL
 
Nevşehir Avanos İlçesi Mustafa Kenan SARITAŞ
 
Nevşehir Merkez Göreme Beldesi Ömer EREN
 
Nevşehir Merkez Kaymaklı Beldesi Harun ÇEKİÇ
 
Nevşehir Derinkuyu İlçesi Yazıhüyük Beldesi Burhanettin KARAKETİR
 
Nevşehir Kozaklı İlçesi Celalettin GÜVEN
 
Nevşehir Merkez Uçhisar Beldesi Ali KARASLAN
 
Niğde Bor İlçesi Bahçeli Beldesi Bülent GÖZÜPEK
 
Niğde Çiftlik İlçesi Fazlı KOÇ
 
Niğde Çiftlik İlçesi Azatlı Beldesi Rasim AYDIN
 
Niğde Çiftlik İlçesi Bozköy Beldesi Kemal BEŞER
 
Niğde Çiftlik İlçesi Divarlı Beldesi Mustafa BALCAN
 
Niğde Merkez Aktaş Beldesi Erdoğan ŞEVENK
 
Niğde Merkez Alay Beldesi Hacı Mehmet VAROL
 
Niğde Merkez Bağlama Beldesi Murat KARAKUZU
 
Niğde Merkez Hacıabdullah Beldesi Recep DOĞMUŞ
 
Niğde Merkez Karaatlı Beldesi Faik OKUMUŞ
 
Niğde Merkez Kiledere Beldesi İsmet EVLENDİ
 
Niğde Merkez Konaklı Beldesi Maksut ÖZÇELİK
 
Niğde Merkez Orhanlı Beldesi Şükrü ÖZDEMİR
 
Niğde Ulukışla İlçesi Ali ÜNKESEN
 
Rize Derepazarı İlçesi Selim METİN
 
Rize Hemşin Hemşin İlçesi Muhammet SAĞLAM
 
Rize İkizdere İlçesi Hakan KARAGÖZ
 
Rize İyidere İlçesi Osman METE
 
Sivas Doğanşar İlçesi Halil BALIK
 
Sivas Gemerek İlçesi Yurt KOÇ
 
Sivas Gemerek İlçesi Sızır Beldesi Ali TAMER
 
Sivas Gölova İlçesi Halil ÖNGE
 
Sivas Gürün İlçesi Nami ÇİFTÇİ
 
Sivas Hafik İlçesi Selahattin ÇUHADAROĞLU
 
Sivas Kangal İlçesi Eren Derviş AKPINAR
 
Sivas Koyulhisar İlçesi Osman EPSİLELİ
 
Tokat Erbaa İlçesi Gökal Beldesi Osman AKBULUT
 
Tokat Erbaa İlçesi Karayaka Beldesi Sebahattin ŞENEL
 
Tokat Niksar İlçesi Serenli Beldesi Nurettin KELEŞ
 
Tokat Pazar İlçesi Oğuz KELEŞ
 
Tokat Reşadiye İlçesi Bereketli Beldesi Necaattin ŞAHİN
 
Tokat Reşadiye İlçesi Bozçalı Beldesi Bolhan DURMUŞ
 
Tokat Reşadiye İlçesi Cimitekke Beldesi Erol AYDIN
 
Tokat Yeşilyurt İlçesi Muhsin YILMAZ
 
Tokat Zile İlçesi Ali ÖZGAN
 
Yalova Armutlu İlçesi Mustafa TOKAT
 
Yalova Çınarcık İlçesi Teşvikiye Beldesi Mustafa NURTEN
 
Yalova Merkez Kadıköy Beldesi Muhsin GÜRKAL
 
Yozgat Aydıncık İlçesi Selahattin ÖZDEMİİR
 
Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan İlçesi İbrahim TAMER
 
Yozgat Çandır İlçesi Mehmet Emin MURAT
 
Yozgat Çayıralan İlçesi Kıyasi BAŞGÜL
 
Yozgat Kadışehri İlçesi Mustafa DOĞRU
 
Yozgat Saraykent İlçesi Ozan Beldesi Mustafa CANSEVER
 
Yozgat Sarıkaya İlçesi Ömer AÇIKEL
 
Yozgat Aydıncık İlçesi Baydiğin Beldesi Ünal KARACA
 
Yozgat Boğazlıyan İlçesi Sırçalı Beldesi Erhan TANIŞ
 
Yozgat Sorgun İlçesi Gülşehri Beldesi Aziz KAYA
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.