Tuzla'da AK Parti'den güçlü Aday!
Tuzla'da AK Parti'den güçlü Aday!
SİYASET / 14 Kasım 2018
İşte detaylar...
2008-2014 Yılları arasında AK Parti'nin Tuzla İlçe Başkanlığı görevini yapan başarılı siyaset adamı Av.Mustafa Ataş, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için AK Parti Tuzla Belediye Başkan A.Adayı oldu.
AK Parti siyasi hareketinde duruşu ve çalışmalarıyla Tuzla'da her kesimin sevgisini kazanan, gönüllerde güzel bir iz bırakan Av.Mustafa Ataş dava arkadaşlarının ve sevenlerinin yoğun teveccühü üzerine AK Parti Tuzla Belediye Başkan A.Adayı oldu.
AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı'na giderek AK Parti Tuzla Belediye Başkan A.Adaylık başvurusunu, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak'a takdim etti.
Av.MUSTAFA ATAŞ KİMDİR?
 
1974 Tarihinde Sivas merkezde doğdu.
 
İlk öğrenimini sivasta tamamladı.1989 Yılında İstanbul/Kartal’a yerleşti.1989 Yılında Pendik İmam-Hatip ortaokuluna başladı.1993 Yılında Pendik İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu. 1992-1995 Yılları arasında Kartal Milli Gençlik Vakfı ve 1996-1998 Tuzla Milli Gençlik Vakfında görev yaptı.
 
1995 Yılında Tuzla’ya yerleşti ve yaklaşık 24 yıldır Tuzla'da ikamet etmektedir.
 
1996-1997 Yılları arasında Tuzla Belediyesi Hukuk İşleri müdürlüğünde çalıştı. 2000 -2001 Yıllarında Bolu 2.Komando Tugayında kısa dönem er olarak Askerlik görevini yerine getirdi.
 
2001 Yılında serbest Avukatlığa başladı.
 
2004-2009 Yılları arasında AK Parti'den İstanbul Tuzla İl Genel Meclis Üyesi görevinde bulundu.
 
İstanbul İl Genel Meclisi Hukuk Komisyonunda görev yaptı.
 
2006-2008 Yılları arasında AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatında Teşkilatlanma Başkanlığı görevini yürüttü.
 
2007 Genel seçimlerinde İlçe Seçim Koordinasyon Merkezinde görev yaptı.
 
26 Ekim 2008 yılında yapılan olağan ilçe kongresinde AK Parti Tuzla İlçe Başkanı seçildi.
 
2012 Yılında yapılan olağan kongrede tekrar AK Parti Tuzla İlçe Başkanı seçildi.
 
01.11.2013 Tarihinde ilçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 2014 Yerel Seçimlerde AK Parti Tuzla Belediye Başkan A.Adaylığına müracaat etti. 
 
 
Eğitim Durumu :           Marmara Üniversitisi Hukuk Fakültesi  1999
                                    Pendik imam Hatip Lisesi                     1993 
                 
Doğum Yeri ve tarihi :   05.02.1974 Sivas
Medeni Durumu :          Evli
Çocuk sayısı :               2 kız
Meslek :                        Serbest Avukat 
Bildiği Yabancı Dil :      Arapça, İngilizce
 
SOSYAL MEDYA HESAPLARI: 
 
TWİTTER:       https://twitter.com/avatas34
İNSTAGRAM:  @avatas34

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Emrah akay 15 Kasım 2018
Mahallemizin güzel insanı zamanın degişime gebe oldugu günlerde inşallah sen de vatandaşını düşünen kimsenin hakkına girmeden reisimizin sırtını dayıyabilecehi bir yoldaşı bu ülkenin de bir ferdi olarak daha çok çalışmanı her işinden anlının akıyla bitirmeni temenni ederim yolun bahtın açık olur inşallah abi (yanlız deilsin)...
Ak parti artık bize değişik bir yüz sunmalı. Mustafa beyin avukat olması bizim için önemli bir faktör. İnşallah bugüne kadar Tuzla’da yapılan haksızlıklara bir son verir, adaleti sağlar. Bizler de içimiz rahat bir şekilde oyumuzu kullanırız.
Arif SAĞLAM 15 Kasım 2018
Tuzlada doğup büyüyen ve 3 kuşaktır burada yaşayan bir halk olarak Tuzlamıza 2004 yılından bu yana güzel hizmetleri olan Ak partili belediye başkanlarımıza yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla ile teşekkür ederim. Hizmet konusunda olmasada 1992 yılından buyana ilçe olan tuzlamızın tüm belediye başkanlarının erzurumlu olması ve 27 senedir erzurum dışında bir aday gösterilmemesinin vermiş olduğu bir kırgınlık var. bir çankırılı olarak Şimdi haberinizi okurken 24 senedir tuzlada yaşayan vizyon sahibi ve genç bir aday adayı görünce kanım kaynadı erzurumlu olmayan memleketi sivas olan bir aday adayı çıkmış çeyrek Asır sonra tuzlaya sivaslı bir başkan adayı tuzlada muhteşem olur diyor ve hep destek tam destek size Avukat Mustafa ATAŞ diyorum.
Mehmetali akçetin 14 Kasım 2018
Sayın mustafa ataşa ve Tuzlamıza hayırlar getirsin ALLAH hayırlı etsin inşallah yolunu açık etsin ALLAH utandırmasın
Geçmişi ve nereden geldiği net ve belli olan bir İnsan.Gerek kişiliği gerek duruşu ve davasına olan sadakati her daim takdire şayan olmuştur.Teşkilatımıza ve Tuzlamıza yakışacak en temiz ve en değerli ve en liyakatli gördüğüm,düşündüğüm başkan adayı mütevazi kişiliği ile tanınan ve bilinen siyasetçi Mustafa Ataş. Mustafa Ataş ile Tuzla'ya birlik ve kardeşlik gelecektir. Tuzla için birinci tercihim Mustafa Ataş.