Salih Çakır: Kağıthane'yi marka İlçe yapacağım
Salih Çakır: Kağıthane'yi marka İlçe yapacağım
SİYASET / 11 Kasım 2018
İşte tüm detaylar...

24 Haziran 2018 Milletvekili genel seçimlerinde İstanbul AK Parti 2. Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı olan, İlçe halkı tarafından sevilen 25 yıllık Kağıthane'li Salih Çakır, sevenleri ve AK Parti'li dava arkadaşlarıyla AK Parti Kağıthane Belediye Başkan A.Adaylığı müracaatında bulundu.

Kalabalık heyetle birlikte AK Parti Kağıthane İlçe Başkanlığı'na giden AK Parti Kağıthane Belediye Başkan A.Adayı Salih Çakır, adaylık evraklarını AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt Öztekin'e teslim etti.

AK Parti Kağıthane Belediye Başkan A.Adayı Salih Çakır yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Kuruluşundan itibaren içinde bulunduğum AK Parti davamızda bundan sonra 25 yıldır yaşadığım Kağıthane İlçe'me hizmet etmek adına bugün müracaatımı gerçekleştirmiş bulunuyorum.

Şahsıma bu kutsal görev verilir ve çok güzide Kağıthane'li hemşehrilerim bana oy verir de Belediye Başkanı olursam Kağıthane İlçe'mizi marka İlçe yapacağım inşallah.

AK Parti Kağıthane Belediye Başkan A.Adayı Salih Çakır yaptığı açıklamanın ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı ve sevenleri tarafından başarı temennilerinde bulunuldu.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Hale birol 12 Kasım 2018
Akparti olduktan sonra hiçbişry olmaz bakanım ne fazlı kılıç ne başka bakan
mustafa öktem 12 Kasım 2018
isallah başkanım saygılar
Mehmet gündoğdu 11 Kasım 2018
Yerel yönetimde gürsel mahallesinde bulunmuş ve Bir AKP li olarak görüşüm.. ,Sayın fazlı kılıç öylesine harabe ettiki kağıthaneyi.!toparlamanız yeniden yapılandırmanız zor olacak sayın başkanım. Allah yardımcınız olsun