İl Başkanı Harun Pala: Sultanbeyli'yi marka İlçe yapacağım
İl Başkanı Harun Pala: Sultanbeyli'yi marka İlçe yapacağım
SİYASET / 19 Ekim 2018
Başkan Harun Pala, AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı olduğunda yapacaklarını açıkladı ve seçmene mesajlar verdi...
AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan A.Adayı Harun Pala yaptığı basın açıklamasında Sultanbeyli halkı için şunları dile getirdi:
 
“İnsanın Huzur Ve Güven İçinde Yaşadığı Yerin Adıdır VATAN, Hür Olmanın Şerefini Taşıdığın Topraktır VATAN,
Aynı Cesaretle Tarih Yazanların, Aynı Değerler Uğruna Baş Koyanların, Aynı İdaeller ile Geleceği İnşaa Edenlerin Yurdudur VATAN, İzzetini Ve İstikbalini Korumak İçin Şehadet Şerbeti İçenlerin, Gazi Olup Varlığından Geçenlerin Emanetidir VATAN.”
 
HARUN PALA: Sultanbeyli İlçemizi marka haline getirmek için, AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adayı olarak diyorum ki Sultanbeyli kazansın, Türkiye kazansın.
 
Sultanbeyli'de değişim zamanı geldi. Sultanbeyli; tesadüflere terk edilemez, maceralara sürüklenemez, tecrübesiz ellere bırakılamaz. Şeffaflık ve katılımcılık önceliğim olacaktır. Bu şehre sevdası olmayanların ellerine bırakılamaz. Ülke planı, bölge planı ve çevre düzeni planlarının yeniden gözden geçirilmesi için mücadele edip, halkın en iyi şekilde yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmalarıma birçok proje ile devam edeceğim. Belediye kaynaklarının etkin bir şekilde Sultanbeyli için kullanılmasını sağlayacağım. Her alanda hizmet vermek için çalışacağım. Bazıları süslü laf eder, bazıları da Sultanbeyli için çalışır hizmet eder. Ben Sultanbeyli için varım, hizmet için varım.
 
Harun Pala KİMDİR?
 
Aslen Ordulu, yıllardır İstanbul Sultanbeyli de ikamet etmekte. Ev ve İş yeri Sultanbeyli ilçesinde bulunmakta. Sultanbeyli İlçesi’nde bulunan ÖZMERTPAN PANO YONETIM KURULU BAŞKANI. Sultanbeyli İlçesi AK PARTİ Kurucularından. Sultanbeyli’nin her alanında aktif ve etkili çalışmalar yapmakta, 81 İl'in armonisi olan DOSTLAR GRUBU BAŞKANI olarak tüm ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmakta. 3 Milyona yakın gönüllüsü olan; Türkiye’nin en büyük STK’sı, FÎKR-Î ÂSIM Fikir ve Düşünce Hareketi İstanbul İl Başkanlığı yapmakta. 

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
İsmail can 21 Kasım 2018
Kişiler yada kurumlar artık önemli değil belediye başkanlığında esas hizmettir siyasette ustalık döneminde olduğunu iddaa eden akparti yetkilileri kadar iradeyi oluşturacak seçmen asıl söz sahibidir ve iddaa edilen ustalık dönemine sahiptir açıkca belirtmek gerekirse ilçemize vizyon kazandıracak şu yada bu demeden hizmet edeceğine inanan her kimse vaadleri ile aday olmalı 3.sınıf hizmete maruz kalan ilçe insanının gönlünde yer etmelidir artık taşa toprağa yatırım değil insana hayatını kolaylaştıracak adımlar atılmalıdır ve bu seçim aşamasında ulaşılabilen tüm seçmen kısa sms ile değil makam ve hanelerinde ziyaret edilmelidir.Rabbim çıktığınız hizmet yolunda yar ve yardımcınız olsun
İbrahim günaydın 20 Ekim 2018
Selamün aleyküm sayın harun pala bey..Ben deniz aslen nevşehirli ama yıllardır sultanbeylide ikamet etmekte ve yıllardır da koyu bir akpartili olarak devletimiz vatanımız ve milletimizin bekası huzur ve refahı için bu yolda yürekten ve candan gönül vererek seve seve hizmet etmiş vede sonuna kadar da bu yolda yürüyerek asla durmak yok yola devam eden bu caanım güzel ülkemin sıradan bir vatandaşıyım.Çok kısa ve öz olarak demem o ki,rabbim yolunu ve bahtını açık eylesin,rabbim sana güç kuvvet versin,ve rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah dualarımız sizinledir.Size yürekten inanıyor ve güveniyoruz inşallah size olan bu inancımızı ve güvenimizi umuyorum ki boşa çıkartmaz ve inşallah başkan seçildiğiniz gün ve ondan sonra baştan vaad etmiş olduğunuz hizmetleri hakkıyla vererek alnınızın akıyla çıkarsınız inşallah.Saygı ve selamlarımla hayatta başarılarınızın devamını diliyorum...
İsmail bali 20 Ekim 2018
Mimar mühendis vizyonu ve tecrübesi olmayan Başkan olamaz,vesselam
Murad eskiyov 20 Ekim 2018
Kendini belediye başkanı sanan Hüseyin gibi muhtarlık yapmaya gelecekseniz bu halkın hakkını yemeye gelecekseniz hazır olun Hüseyin gibi kendinizi rezil etmeye