Neşet Çağlayan: Bu yıl sonuna kadar projenin hazırlanmasının ardından yeni Emniyet Müdürlüğü binamızın yapımına başlanmış olacak
Neşet Çağlayan: Bu yıl sonuna kadar projenin hazırlanmasının ardından yeni Emniyet Müdürlüğü binamızın yapımına başlanmış olacak
SİYASET / 26 Temmuz 2018
İşte detay...
Orhangazi’de son yıllarda Devlet Hastanesi, Kaymakamlık binası, yeni sağlık ocakları, Sağlıklı Hayat Merkezi, Sosyal Yaşam Merkezi, çok sayıda yeni Okul binası ve Yeni Adliye Binasının ardından Orhangazi şimdi de Yeni Emniyet Müdürlüğü binasına kavuşuyor.
 
Proje hazırlanmaya başladı
 
Orhangazi Belediyesi’nin Orkent Bölgesinde tahsis ettiği arsa üzerine yapılacak olan Yeni Emniyet Müdürlüğü binasının projesi ise İçişleri Bakanlığı tarafından özel bir firma aracılığı ile hazırlatılmaya başladı. Firma Eylül ayına kadar projeyi tamamlayıp İçişleri Bakanlığına sunacak. Bakanlık ise Orhangazi Emniyet Müdürlüğü binasının inşaat ihalesini yaparak çalışmalara başlayacak.
 
Başkan Neşet Çağlayan projeyi inceledi
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın uzun süredir üzerinde çalışmalarını yaptığı Yeni Emniyet Müdürlüğü binası ile ilgili içişleri bakanlığı tarafından hazırlatılan projeyi Ankara’da inceleyen başkan Çağlayan, projeyi hazırlayan firma yetkililerinden bilgi aldı. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Emniyet Müdürlüğü’ne yeni ve modern bir bina kazandırmak için uzun zamandır çalışıyoruz. Proje, bu noktada İçişleri Bakanlığımızın yeni dönem yatırım planlamasına dahil edilmişti. Bu yıl sonuna kadar projenin hazırlanmasının ardından yeni Emniyet Müdürlüğü binamızın yapımına da başlanmış olacak dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.