Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Hem vakit hem de yakıt tasarrufu sağlanmış olacak
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Hem vakit hem de yakıt tasarrufu sağlanmış olacak
SİYASET / 25 Temmuz 2018
Orhangazi'de Çeltikçi Mahallesi ile Fatih Mahallesi'nden Ilıpınar Mevkiinden başlayıp ova yolu üzerinden Gürle Altına bağlanan yolda asfaltlama çalışmaları başladı.
Yaklaşık 10 kilometre uzunluğundaki bir yol güzergahında asfaltlamanın yapılacağı bölgede çalışmanın tamamlanması ile birlikte Çeltikçi, Fatih, Gürle, Yeni Gürle, Gemiç ve Karsak Mahalleleri ova yolu ile birbirine kestirme yoldan bağlanmış olacak. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından ova yolu üzerinde başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
 
Hem ulaşım hem de çiftçilerimiz için rahatlık
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Çeltikçi Mahalle Muhtarı Şevket Şirin ve Meclis üyesi Serkan Ateş ile birlikte ova yolu üzerinde başlayan çalışmaları yerinde inceledi. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi ovasının ortasından geçen ve yıllardır ihmale edilen 10 kilometre uzunluğundaki güzergahta asfalt çalışması ile birlikte bu bölgede 6 mahallemiz kısa ve kestirme yoldan asfalt yolla birbirine bağlanmış olacak dedi. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, yolun hem Çeltikçi ve Fatih Mahallesi’nden Gürle, Yeni Gürle, Gemiç ve Karsak bölgesine bağlantının sağlanacağını hem de ova bölgesinde tarımla uğraşan vatandaşlara da büyük kolaylık sağlayacağını belirterek, yolun tamamlanması ile birlikte hem vakit hem de yakıt tasarrufu da sağlanmış olacak dedi. Çeltikçi Mahalle muhtarı Şevket Şirin ise ova yolunun özellikle çiftçiler tarafından sıklıkla kullanıldığını belirterek, bu yolun asfaltlanması herkes için büyük rahatlık olacak dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.