24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala AK Parti’nin Orhangazi'deki çalışmaları daha da hızlandı
24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala AK Parti’nin Orhangazi'deki çalışmaları daha da hızlandı
SİYASET / 19 Haziran 2018
İşte detay...
AK Parti'nin Bursa İl Başkanlığı tarafından organize edilen çalışma programı kapsamında teşkilatların tüm kademeleri hergün bir program çerçevesinde vatandaşlar ve STK’larla biraraya geliyor. 24 Haziran seçimlerinin en iddialı partisi olan AK Parti’nin dünkü Orhangazi programı ise oldukça yoğundu. Bursa Milletvekili Osman Mesten, Milletvekili adayı İsmail Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve AK Parti Orhangazi Teşkilat Başkanı Selami Ekeman ve parti yöneticileri ile birlikte ilçede geniş çaplı ziyaretlerde bulundu. 
 
İLK DURAK ESNAF KEFALET 
 
AK Partili heyetin Orhangazi’deki ilk durağı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi oldu. Burada Kooperatif Başkanı Mehmet Güler ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya gelen heyet, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Milletvekili Mesten, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemine dikkat çekerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti için destek istedi. 
 
TERMİNAL ESNAFI VE YOLCULAR İLE HASBIHAL 
 
AK Partililerin sonraki durağı ise Orhangazi terminali oldu. Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Davut Zengin ve yönetimi ile de bir araya gelen heyet, ardından terminal esnafı ve seyahat için araç bekleyen yolcularla hasbıhal etti.
 
CAMİ CEMAATİ VE ESNAF DİNLENDİ 
 
Öğle saatlerinden başlayan seçim ziyaretleri Gazi Orhanbey Camii cemaati ve bölgedeki esnaf ile devam etti. Öğle namazını Gazi Orhanbey Camii’nde kılan AK Parti heyeti ardından da cemaat ile sohbet edip çalışmalar hakkında bilgi verdi. Heyet daha sonra ise cami çevresi ve çarşı bölgesi esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerde AK Parti’nin vizyonu, seçim çalışmaları ve projeleri anlatılarak destek istendi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.