AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: Hedefimiz daha güçlü Türkiye
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: Hedefimiz daha güçlü Türkiye
SİYASET / 14 Haziran 2018
İşte detay...
Merter’de iş adamları ile buluşan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş Türkiye’deki büyümeye dikkat çekerek, “Türkiye, 81 milyon nüfusu ile 850 milyar dolarlık ekonomisi ile 780 bin km’lik yüzölçümü ile Avrupa’nın en önemli devletlerindendir” dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili ve 3.Bölge İstanbul Milletvekili adayı Mehmet Muş, 24 Haziran seçimleri öncesi Merter’de iş adamları ile bir araya geldi. İstanbul’daki çalışmalarına aralıksız devam eden Muş, 24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala seçmenin nabzını tutmaya, yeni sistemi anlatmaya devam ediyor.
“TÜRK ŞİRKETLERİ DÜNYADA MARKA”
 
Güngören Merter'de bulunan bir tekstil firmasını ziyaret eden Muş, tekstilci ve iş adamları ile iftar da buluştu. Çok sayıda vatandaşın da katılım sağladığı iftardaki konuşmasında neden AK Parti’ye destek verilmesi gerektiğini anlatan Mehmet Muş sözlerine şöyle devam etti:
“24 Haziran’da gerçekleştireceğimiz seçimler Türkiye’nin anayasa değişikliğinden sonraki ilk seçimi olacaktır. Türkiye’nin gelmiş olduğu noktadan kimse geriye gitmek istemez. En önemli adımlar AK Parti iktidarı döneminde atıldı. Türk şirketleri, artık dünyanın her yerinde doğrudan yatırımlar yapıyor, önemli projelere imza atıyor.
Türkiye, 81 milyon nüfusu ile 850 milyar dolarlık ekonomisi ile 780 bin km’lik yüzölçümü ile Avrupa’nın en önemli devletlerindendir. Yeni dönemde, gücümüzü ve motivasyonumuzu, çok daha fazla üretecek olan bir Türkiye için, çok daha fazla istihdam oluşturacak bir Türkiye için ve çok daha fazla refah ve zenginlik üretecek Türkiye için harcamaktır. Bizim tek gayemiz ve amacımız budur” diyerek, "Güçlü Başkan, Güçlü Meclis ve Güçlü Türkiye" vurgusu yaptı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.