AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak: İstanbullu vatandaşlarımızda güçlü bir Meclis için, ülkemizin bekası için, seçimde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmaya hazır
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak: İstanbullu vatandaşlarımızda güçlü bir Meclis için, ülkemizin bekası için, seçimde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmaya hazır
SİYASET / 14 Haziran 2018
Bayram Şenocak, AK Parti Şile İlçe Başkanlığı teşkilat toplantısına katıldı.
İlçe Binasında gerçekleşen programda il yönetim kurulu üyeleri, ilçe ve belediye başkanları, üç kademe teşkilat mensupları katılım sağladı.
24 Haziran’a yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Başkanı Bayram Şenocak, yaptığı konuşmasında, “24 Haziran’a çok az bir süre kaldı. Yapılacak çok işimiz var. 24 Haziran’a yönelik İstanbul’un 39 ilçesinde yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Milletimiz güçlü Meclis ve güçlü Türkiye yolunda, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti'yi destekleyecek inşallah. 
Türkiye’de 16 Nisan referandumuyla alınan kararlar 24 Haziran’da fiilen işlemeye başlayacak. AK Parti hükümetinin yaptığı hizmetler seçimler sonrasında da artarak devam edecek” ifadelerine yer verdi.
AK NOKTALARA ZİYARET
 
İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Şile AK Nokta'da vatandaşlarla sohbet eden Şenocak, “Milletimizin 24 Haziran zaferimize inançları tam” dedi.
 
İl Başkanı Başkan Şenocak’ın Şile’den sonraki durağı İstanbul’un şirin ilçesi Adalar oldu. Adalar İlçe Başkanlığını ziyaret ederek seçim çalışmaları ile ilgili bilgi alan Şenocak, orucunu da yine AK davaya gönül veren teşkilat mensupları ile açtı.
Düzenlenen iftar yemeğinde konuşan İl Başkanı, ”Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. Bugün iftarımızı Adalarlı AK kardeşlerimizle birlikte yaptık. Bizlere sofralarını ve gönüllerini açan Adalar’ın sıcak ve samimi vatandaşlarına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
ADALAR HALKI GÜÇLÜ LİDER İSTİYOR
 
AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Adalar esnafını da unutmadı. İftar sonrası Adalar esnafının çay sohbetine misafir oldu, sohbet etti. Adalar halkının 24 Haziran’a hazır olduğunu belirten Şenocak, “Adalarlı kardeşlerim Büyük Türkiye Güçlü Lider istiyor. İstanbullu vatandaşlarımızda güçlü bir Meclis için, ülkemizin bekası için, seçimde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmaya hazır” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.