Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Belediye personelleri ile tek tek bayramlaştı
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Belediye personelleri ile tek tek bayramlaştı
SİYASET / 14 Haziran 2018
İşte detay...

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ilk önce Örnekköy bölgesindeki Temizlik İşleri Müdürlüğü tesislerine geçerek burada temizlik personeli ve temizlik işleri müdürlüğü yöneticileri ile bir araya gelip bayramlaştı.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan daha sonra AK Parti Bursa Milletvekili adayı Zafer Işık ve AK Parti Orhangazi İlçe Başkanvekili Fahrettin Uludağ ve Orhangazi Belediyesi Başkan Yardımcılarının katılımı ile Belediye personeli ile bayramlaştı.

Nikah Salonu’ndaki bayramlaşma programında konuşan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bayan çalışanlara da Cuma günü izin müjdesi verdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ayrıca tüm personelin ve ailelerinin de bayramını kutlayarak bayramlarda özellikle büyüklerin ziyaret edilmesine vurgu yaptı.

Daha sonra konuşan AK Parti Bursa Milletvekili adayı Zafer Işık daha önce Orhangazi ile ve Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile yakın dostluğu bulunduğunu ancak 24 Haziran seçimlerinden sonra meclise girdikten sonra Orhangazi ile ve Orhangazi Belediyesi ile hem hizmet alımı hem hizmetlerin daha da fazlalaşması için çok sık bir araya geleceğiz. Bu vesile ile tüm Belediye çalışanlarımızın bayramını kutluyorum dedi.

Konuşmaların ardından Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve vekil adayı Zafer Işık tüm personel ile tek tek bayramlaştı.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.