Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Islah çalışmaları aralıksız devam edecek
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Islah çalışmaları aralıksız devam edecek
SİYASET / 12 Haziran 2018
İşte detay...
Orhangazi Belediyesi tarafından Nadır tesislerinden, Siteler bölgesine kadar olan yaklaşık 2 kilometrelik dere boyunca yapılması planlanan Kanal Orhangazi Projesi kapsamında DSİ ekiplerinin Nadır Deresi'nde sürdürdüğü ıslah çalışmaları yeniden başladı.
 
Çalışmaların ilk etabını hızlı bir şekilde tamamlayacak olan DSİ'nin ardından Orhangazi Belediyesi tamamlanan bölümlerde yürüyüş yolu ve diğer peyzaj düzenlemelerine başlayacak.
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Meclis üyeleri ile birlikte Nadır Deresi ıslah çalışmaları bölgesinde incelemelerde bulundu.
 
Islah çalışmaları aralıksız devam edecek
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’nin en önemli projelerinden birisi olacak Kanal Orhangazi Projesini çok önemsediklerini belirterek; "Projenin ilk etabını DSİ ekiplerimizle birlikte ıslah çalışması olarak yürütüyoruz. Islah çalışmaları hızla devam ediyor. İkinci etapta ise ıslahı tamamlanan bölgelerde Orhangazi Belediyesi olarak biz çalışmalarımızı başlatacağız. Yürüyüş ve bisiklet yolları, dinlenme noktaları ile Kanal Orhangazi güzergahı Orhangazi için tam bir cazibe merkezi haline gelecek" dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.