Akif Çağatay Kılıç, Bakırköy'lü seçmenlerle buluştu
Akif Çağatay Kılıç, Bakırköy'lü seçmenlerle buluştu
SİYASET / 12 Haziran 2018
İşte detay...
'İstanbul Türkiye'nin özetidir' sözleri ile konuşmasına başlayan Çağatay Kılıç, “Bu ülkede, bu cennet vatan da esnafının, işçinin, çalışanın, emeklinin ve emeğin yanında şartsız şurtsuz ayrım yapmadan duran tek siyasetçi Recep Tayyip Erdoğan olmuştur” dedi.
AK Parti Milletvekili ve 27. Dönem İstanbul Milletvekili Adayı Akif Çağatay Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında İstanbul Bakırköy’de seçmenlerle bir araya geldi.
 
Bakırköy’de gün boyu seçmenin nabzını tutan Kılıç,  ilçedeki vatandaşları tek tek ziyaret ederek, 24 Haziran’da destek ve dualarını istedi.
HAYVANSEVERLERE DESTEK SÖZÜ VERDİ
 
Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Kılıç, İncirli Metro durağında bulunan AK noktayı da ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinleyen Akif Çağatay Kılıç ayrıca, yeni üyelerle de kucaklaştı.
 
Ana muhalefet partisi CHP'nin seçim standını da ziyaret eden Kılıç, CHP’li üyelerle selamlaştı, çalışanlara kolaylıklar diledi.
AK nokta ziyaretinin ardından Bakırköylüler Derneği'ne geçen Çağatay Kılıç, dernek üyeleri ile buluşarak Bakırköy’ün sorunlarını dinledi. Burada, Hayvan Hakları Yasası ile ilgili kendisine yöneltilen sorular üzerine Kılıç, ”İlçe ziyaretlerimizde, vatandaşlarımızla ve derneklerimizle görüşüyor, istek ve sorunlarını dinliyoruz. Biz bu yüzden sahadayız, 24 Haziran sonrası bütün sorunlarla tek tek ilgilenip çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.
Bakırköylü hayvanseverlerin taleplerini de dinleyen Kılıç,  hayvan hakları ile mücadele konusunda yazılı ve sözlü olarak da beyan verdi.
“ERDOĞAN, HERKESE EŞİT DAVRANAN BİR LİDER”
 
Dernek ziyaretinin ardından A3 Bahçelievler Minibüsçüler Derneği İftarına katılan Çağatay Kılıç, iftar sonrası minibüsçülerin sorunlarını da dinledi. 
AK Parti 26.Dönem Milletvekili Metin Külünk'ün de katıldığı iftarda konuşan Akif Çağatay Kılıç, şu sözlere yer verdi:
 
“Bu ülkede, bu cennet vatanda hangi alanda olursa olsun çalışanın, işçinin, emekçinin yanında, kayıtsız şartsız ayrım yapmadan duran tek kişi Recep Tayyip Erdoğan’dır. Örf ve adetlerimize saygı duyan, onları tüm dünyaya yayarak paylaşan siyasetçi, yine Cumhurbaşkanımız olmuştur. İstanbul’da İBB Başkanlığı yaptığı dönemde tüm kesimin hassasiyetlerini gözeten kişi, yine Cumhurbaşkanımızdır. Allah’ın izni ile Genel Başkanımızı sizlerin desteği ile 24 Haziran’da bu ülkenin ilk Cumhurbaşkanı yapacağız. Durmak Yok Yola Devam.”
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.