AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak: İstanbul 24 Haziran’a hazır
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak: İstanbul 24 Haziran’a hazır
SİYASET / 9 Haziran 2018
İşte detay...
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçim kampanyası kapsamında; Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarında vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından; Beykoz Belediyesi’nin organize ettiği sahur programında vatandaşlar ve teşkilatla birlikte sahurunu yaptı. 
Ziyaretlerde, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları, Milletvekilleri ve Milletvekili adayları da hazır bulundu.
BİZE OLAN VEFANIZI HEP GÖRDÜK
 
İftar öncesi masaları gezerek hayırlı ramazanlar dileyen İl Başkanı Bayram Şenocak, vatandaşlarla sohbet etti.
 
Konuşmasına, tüm katılımcıları selamlayarak başlayan Şenocak, düzenlenen iftar programında vatandaşlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.  
Teşkilat mensupları ile çok sayıda vatandaşın eşlik ettiği iftar programında konuşan Başkan Şenocak, “24 Haziran seçim gününe giderken bugüne kadar bize olan vefanızı ve sadakatinizi hep gördük. İnşallah bundan sonraki süreçte de görmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar sizlerin desteğini her zaman yanımızda hissettik. İnşallah 24 Haziran akşamında da aynı güç ve kararlılıkla, Yeni Türkiye yolunda Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yapacağız. Güçlü bir Meclis yapısıyla birlik ve beraberlik içerisinde olacağız” dedi.
Vatandaşların göstermiş olduğu teveccühten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Şenocak, “Oruçlarımız kabul, birliğimiz daim olsun” şeklinde dua etti. Program edilen dualar ve Kuran-ı Kerim tilavetiyle son buldu.
 
İSTANBUL SANDIKLARI PATLATMAYA HAZIR
 
24 Haziran’a yönelik yoğun programlarında gençleri de unutmayan Başkan Şenocak, Beykoz sahilinde gençlerle buluştu. 
 
Burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlere ayrı bir önem verdiğini kaydeden Şenocak, AK Parti iktidarı ile seçilme yaşının 25’ten 18’e düşürüldüğünü hatırlattı. Gençlerin, sorumluluk sahibi olduğunu ve Türkiye’de yapılanları çok iyi gördüğünü anlatan Şenocak, programa katılan gençlerle sohbet etti.
 
Şenocak, “Genç kardeşlerimize, kadın kollarımıza, ana kadememize ve burada bulunan tüm kardeşlerimize 24 Haziran’da biraz daha fazla iş düşüyor. Temas etmemiz gereken bütün noktalara temas etmemiz gerekiyor. Bize oy vermeyi düşünmeyen arkadaşlarımızı da kendi seçmen adayımız sayarak, çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 
 
Şenocak, gençlerle sohbetin ardından; Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği sahur programında vatandaşlar ve teşkilatla birlikte sahur yaptı.
 
İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti hükümetleri tarafından yapılan devrim niteliğinde yatırımlarla Türkiye’nin güçlendiğini, küresel ve bölgesel ölçekte sözü geçen bir ülke konumuna geldiğini belirtti. Türkiye’ye karşı kirli bir ittifak kurulduğunu anlatan Şenocak, “24 Haziran'da Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni sitemin ilk Cumhurbaşkanı olarak seçmeye ve onu güçlü bir meclis ile desteklemeye hazırız” dedi.
 
İstanbul teşkilatlarının gece gündüz sahada olduğunu vurgulayan Şenocak, “Bu samimiyet ve bu azimle; 24 Haziran'da İstanbul sandıkları patlatmaya hazır.” ifadelerini kullandı. Program yapılan dualarla son buldu.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
 
24 Haziran seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren İl Başkanı Şenocak, sürpriz ev ziyaretleriyle de vatandaşlarla buluştu. 
 
Şenocak, Pendik’te Vedat Boylu’nun ailesini evinde ziyaret etti. Zihinsel ve bedensel engelli Zeynep (15) ve Ömer’in (7) durumlarını sorup aileyle yakından ilgilendi.
 
Her iki çocuğunun da doğuştan engelli olduğunu belirterek hastalıklarının şu anda bir tedavisi ve teşhisi olmadığını ifade eden Ömer ve Zeynep’in annesi, AK Parti hükümetleri ile engelli ailelerine sosyal haklar anlamında yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ziyaretten dolayı Başkan Şenocak’a teşekkür ederek, “Rabbim devletimize zeval vermesin” dedi.
 
AK Parti olarak her zaman engelli vatandaşlar ve ailelerinin yanlarında olduklarını dile getiren Şenocak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin engellilerle ilgili yaptığı çalışmaların vatandaşlar tarafından da görüldüğünü anlattı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.