AK Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı ve Fatih Eski Bld.Bşk. Mustafa Demir: İstiklal ve istikbal için hep birlikte çalışacağız
AK Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı ve Fatih Eski Bld.Bşk. Mustafa Demir: İstiklal ve istikbal için hep birlikte çalışacağız
SİYASET / 9 Haziran 2018
27.Dönem AK Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Demir, Kapalı Çarşı’yı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu, 24 Haziran için destek istedi.
14 yıl boyunca Fatih Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Milletvekili Adayı olan Mustafa Demir, İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı döneminde başlattığı çalışmaları yerinde inceledi. Demir, çalışmaların sona doğru geldiğini söyledi.
Ziyaretlerde Mustafa Demir’e Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver ve ilçe teşkilat mensupları da eşlik etti.
 
Demir, 550 yıllık Çarşı’nın restorasyonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlık döneminde büyük destek verdiğini ve Kapalı Çarşı’nın yıllardan beri süregelen sorunlarının AK Parti döneminde çözüldüğünü anlattı. Demir “Kapalı Çarşı’nın artık yönetim problemi kalmadı. Çatısındaki restorasyon bitmek üzere. Altyapı sorunları giderildi. Tarihinde ilk kez kapsamlı bir restorasyondan geçen asırlık Kapalı Çarşı’da çatıdan başlayan çalışmalar kapsamında 66 sokak, 4 bin dükkânın bulunduğu 40 bin metrekare olan çarşının altyapısı da değiştirildi” dedi.
Sizinle beraber yürüdük bu yollarda
 
Ziyaret esnasında Demir’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Esnaf ve alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet eden Demir fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Öz çekim isteklerini de kırmayan Milletvekili Adayı Demir vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Demir ziyaret ettiği mağazalarda çalışanlara hayırlı işler dileyerek, 24 Haziran’da destek istedi. 
 
Ziyaret esnasında vatandaşlara hitap eden Mustafa Demir, “Biz ‘vakit Türkiye vakti’ diyoruz. 24 Haziran’ın akşamına kadar çalışacağız. Türkiye’nin İstiklali, çocuklarımızın istikbali için, içeride ve dışarıda güçlü bir Türkiye için desteklerinizi bekliyorum. Sizinle beraber yürüdük bu yollarda. Fatih’te tam 14 yıl boyunca sizin sevdanızla size olan muhabbetimizle hep beraber çalıştık” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.