Orhangazi Belediyesi’nin dış mahallelerde düzenlediği iftar programlarının bir yenisi de Üreğil’de yapıldı
Orhangazi Belediyesi’nin dış mahallelerde düzenlediği iftar programlarının bir yenisi de Üreğil’de yapıldı
SİYASET / 7 Haziran 2018
Okul bahçesindeki iftar programına çok sayıda mahalleli katıldı.
Dualar okunarak başlayan iftar programında konuşan Belediye Başkanı Çağlayan, Üreğil Mahallesi sakinlerinin samimi ve sıcak ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine katılanlara teşekkür etti. 
 
TİMUR ÖZDEMİR: CUMHUR İTTİFAKI ÜLKENİN GELECEĞİ
 
İftar programına katılan MHP Milletvekili Timur Özdemir, 24 Haziran’da ülkemizde Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği olmak üzere iki seçim yaşanacak diyerek, bu seçimlere bizler Cumhur İttifakı olarak iştirak etmekteyiz. MHP şerefli bir maziye sahip olan bir harekettir. Ülkücüler bu ülkeyi karşılıksız seven insanlardan oluşmaktadır. Bildiniz üzere bulunduğumuz coğrafya konumuyla ilgili bugüne kadar birçok badire atlattı ve halen daha çeşitli saldırılara maruz kalmaktadır. Türk milleti olarak biz bunun bilincinde davranmak zorundayız. Bunun için gönül verdiğimiz huzurumuz çok önemli. Ülkemizin bulunduğu coğrafyada dünyada layık olduğu yere ulaşmasında, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması için MHP üzerine düşeni yine yapmaktadır. Bunun en önemli göstergesini 15 Temmuz’da yaşadık. 15 Temmuz’da ülkemiz adeta uçurumun kenarından kurtarılmıştır. Biz Türk Milletimizi hiçbir zaman yanıltmadık. Bundan sonra da ülkemizin, milletimizin yanında olacağız. Şimdi de 24 Haziran seçimlerinin ülkemize milletimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.
 
ATİLLA ÖDÜNÇ’DEN 24 HAZİRAN VURGUSU
 
Daha sonra konuşan Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Atilla Ödünç, Ramazan ayı boyunca çeşitli ziyaretlerde bulunuyoruz. Hem Ramazan hemde seçim vesilesi ile Orhangazimizin mahallelerini gezme fırsatı buluyoruz. Kıymetli Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan’ın daveti ile sizlerle buluştuk. Çok memnun ve mutlu oldum dedi. Atilla Ödünç şunları söyledi; Bizler AK Parti olarak 16 yıldan beri ülkemize yapılan kazanımların devamı için aydınlık geleceğimiz için, çocuklarımızın daha müreffeh bir ülkede yaşamasının devamı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem hükümet nezdinde hemde yerelde çalışmalarımıza durmadan devam ediyoruz. Seçim vesilesi ile mahallelerimizi, köylerimizi, esnafımızı ziyaret ediyoruz. Yapılan hizmetlere vatandaşımızın değer verdiğini görüyoruz. Tabi yaptıklarımız yeterli olmaya bilir. İnsanın yaşadığı geliştiği ortamda hayatta devam etmekte. Bundan dolayı daha güzel hzmetlerle sizlerin karşısına gelmek için oylarınıza talibiz. Dünya liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımıza ve O’nu destekleyecek meclisimizde yer almak için oylarınıza talibiz.
 
Orhangazi Belediyesi’nin Üreğil Mahallesi’ndeki iftar programında ev sahipliğini Belediye Başkanı Neşet Çağlayan yaptı. İftara; mahalle sakinlerinin yanısıra AK Parti Orhangazi İlçe Başkanvekili Fahrettin Uludağ ve yöneticiler, MHP Orhangazi İlçe Başkanı Necati Güneş ve yöneticiler, AK Parti Milletvekili adayı Atilla Ödünç ve MHP Milletvekili adayı Timur Özdemir ve muhtarlar katıldı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.