AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak: Genç kardeşlerimiz AK Parti ile birlikte bu ülkenin geleceğinde söz sahibi oldular
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak: Genç kardeşlerimiz AK Parti ile birlikte bu ülkenin geleceğinde söz sahibi oldular
SİYASET / 7 Haziran 2018
Silivri’de genç seçmenler ile buluşan Bayram Şenocak, “Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerin daha fazlasını önümüzdeki süreçte yine sizlerin desteğiyle biz yapacağız” dedi.
Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri için sürekli sahada olan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbullularla bir araya gelmeye devam ediyor.
Düzenlenen programlarda İl Başkanı Şenocak’a İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları, Milletvekilleri ve Milletvekili adayları, teşkilat mensupları ile çok sayıda vatandaş eşlik ediyor.
BU ÜLKENİN GELECEĞİNDE ARTIK SÖZ SAHİBİSİNİZ
 
Silivri Seymen Mahallesi'nde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarı öncesi, 24 Haziran’da ilk kez oy kullanacak gençlerle spor müsabakası ödül töreninde genç sporcularla bir araya gelen Şenocak, ardından yine aynı Mahallede düzenlenen sokak iftarına katıldı.
İl Başkanı Şenocak, burada yaptığı değerlendirmede AK Parti hükümeti ile gençlere seçilebilme hakkının verildiğinin altını çizerek, “Genç kardeşlerimiz AK Parti ile birlikte bu ülkenin geleceğinde söz sahibi oldular. Ben inanıyorum ki gençler, bu ülkenin yarınları için çok güzel hizmetlere imza atacaklar. Yeni nesil gençlerin onlar için yapılan hizmetlerin farkında olması bizi memnun ediyor. Gençlerimiz, eğitimli ve bilgililer. Süreci izleme noktasında akl-ı selim ile hareket ediyorlar. Neyin ne olduğunu bilen bir gençliğimiz var. Araştırıyorlar, kıyaslama yapıyorlar. Son 16 yılda yapılanları biliyorlar” ifadelerini kullandı.
AK Parti’nin ülkenin yarınları noktasında attığı adımları gençlerin çok iyi izlediğini belirten Şenocak, gençlere güveninin tam olduğunu kaydetti.
 
İLK OYUM CUMHURBAŞKANINA
 
İl Başkanı Şenocak ile konuşan gençler ise “Şu ana kadar sadece seçebiliyorduk, artık seçilebiliyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bize güvendiği ve inandığı için çok teşekkür ediyoruz. Mutluyuz. Türkiye’nin yarınları için gençler olarak biz de Recep Tayyip Erdoğan’la yürüyeceğiz. İlk oyumuz Cumhurbaşkanımıza” şeklinde konuştular.
 
Başkan Şenocak buradaki programın ardın gençlerle, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarında Silivri Seymen Mahallesi sakinleri ile kucaklaşan İl Başkanı Bayram Şenocak, masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarında Silivri Seymen Mahallesi sakinleri ile kucaklaşan İl Başkanı Bayram Şenocak, masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti’nin 16 yıllık iktidarı sürecinde hayata geçirdiği projeleri en önemli referans olarak gösteren Başkan Şenocak, AK Parti’nin tüm vatandaşları kucakladığını, 16 yılda yapılan yatırımların devrim niteliğinde olduğunu anlattı. Şenocak, “Seçim sürecindeyiz. Sizlerin güçlü desteği ile önümüzdeki 24 Haziran akşamında Sayın Genel Başkanımızı yeni dönemin ilk Cumhurbaşkanı yapacağız. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerin daha fazlasını önümüzdeki süreçte yine sizlerin desteğiyle biz gerçekleştireceğiz” dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.