AK Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı ve Fatih Eski Bld.Bşk. Mustafa Demir: Millete ait hak ve hukuk yeniden millete kazandırıldı
AK Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı ve Fatih Eski Bld.Bşk. Mustafa Demir: Millete ait hak ve hukuk yeniden millete kazandırıldı
SİYASET / 6 Haziran 2018
İşte detay...
AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı ve Fatih Eski Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Şu ana kadar yapılan 12 seçimin temelinde bu ülkede millete ait hak ve hukukun yeniden millete kazandırılması mücadelesi yapılmıştır.”
 
Mustafa Demir, 24 Haziran seçimleri kapsamında Beyoğlu’ndaydı.
 
Mustafa Demir, ilk olarak Klasik Sanatlar Derneği'nin organize ettiği ‘Anadolu'nun Sanatları Sergisi’ne katıldı. Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda açılan sergiye ilgi oldukça fazlaydı. Sergiyi gezen Mustafa Demir, sanat eserlerini tek tek inceledi.
 
DARBUKA VE KLARNETLE KARŞILANDI
 
Sergi açılışının ardından iftar programı için Kasımpaşa'daki Roman vatandaşlarla buluşan ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Milletvekili Adayı Mustafa Demir'e Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da eşlik etti.
 
Demir, “Şu ana kadar 12 seçim yaptık. Bunların içerisinden 3 tane referandum 1 tanesi de Cumhurbaşkanlığı seçimi. Bu seçimlerin temel amacı 24 Haziran’a hazırlıktır. Geriye dönüp baktığımızda yaptığımız 12 seçimin temelinde bu ülkede millete ait hak ve hukukun yeniden millete kazandırılması mücadelesi yapılmıştır. Millete tüm kazanımların bir daha geriye dönmesinin önünün kesilmesi için 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçeceğiz. 16 yılda yapılan tüm projelerin devam ettirilebilmesi ve Türkiye’nin bölgesel anlamda sözü geçen bir ülke olmaya devam etmesi için 24 Haziran’da hep birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı güçlü bir Meclis’le beraber yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yapacağız” diye konuştu.
 
Mustafa Demir, iftar programının ardından ise Taksim Meydanı'nda 5 ay boyunca devam edecek olan Beyoğlu Gençlik Festivali kapsamında stant açan sanatçıları ve vatandaşları ziyaret etti. Tek tek stantları gezen Demir, vatandaşlarla sohbet etti. Beyoğlu Hasköy etkinlik alanına da uğrayan AK Parti Milletvekili adayı Demir, oradaki vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Demir, Hasköy etkinlik alanında darbuka ve klarnetle karşılandı. 
 
Gece gündüz demeden 24 Haziran seçimlerine tam gaz çalışan Demir, sahurunu ise Tophane'de bulunan Tophane Tayfur Spor Kulübü'nde yaptı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.