AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: Türkiye’nin önünü kesemeyecekler
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: Türkiye’nin önünü kesemeyecekler
SİYASET / 4 Haziran 2018
AK Parti Grup Başkanvekili ve 27.Dönem İstanbul Milletvekili Adayı Mehmet Muş, 24 Haziran seçimleri kapsamında İstanbul Küçükçekmece'de Erzurumlu ve Gümüşhaneli vatandaşlarla sahur programında bir araya geldi.
Programa İlçe ve Belediye Başkanları, ilçe teşkilat mensupları, hemşehri dernekleri yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.
 
KİMİN SAMİMİ OLDUĞUNU MİLLET BİLİYOR
 
Gündüz yapılan seçim programlarının ardından gece de Erzurumlu ve Gümüşhaneliler ile bir arada sahur yapan Muş, “Her iki şehirde partimize büyük destekler veriyorlar. Kendilerine şükranlarımızı sunuyorum. Yaklaşan seçimler hepimizin malumu. Kimin söylediğini, samimi olduğunu, ayaklarının yere bastığını sizler bizden daha iyi tahlil ediyorsunuz. AK Parti önderliğinde Sayın Liderimiz Erdoğan, ülkemizi yönetiyor. Türkiye'nin birçok alanda ihtiyaç duyduğu hizmeti karşıladı, karşılamaya da devam edecek. Bizler ekonominin büyümesi noktasında gayret etmeye devam ediyoruz” dedi.
 
TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ KESEMEYECEKLER
 
AK Parti Grup Başkan Vekili ve 27. Dönem İstanbul Milletvekili Adayı Mehmet Muş, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin adeta kader seçimi olacağını belirterek 16 yıllık birikim ve kazanımların AK Parti iktidarı ile devam edeceğini ve hiç kimsenin Türkiye’nin önünü kesemeyeceğini anlattı. Muş, “İlk iktidara geldiğimiz günden bugüne kadar, Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu pek çok hizmeti karşıladık. Altyapı anlamında bugün Türkiye Avrupa’nın en yeni altyapısına sahip ülkesidir. Altyapı anlamında hemen hemen eksiğimiz kalmadı diyebilirim. Mevcut projeler de tamamlandığında Türkiye; yolları, köprüleri, havaalanları, tünelleri, hastaneleri, okulları, barajları, adliyeleri ve elektrik santralleri gibi pek çok altyapı noktasında büyük bir atılımı gerçekleştirmiş olacak” ifadelerini kullandı.
Sahur programına katılan vatandaşlar da programı düzenleyenlere teşekkür ederek. Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde tercihlerinin AK Parti olacağını açıkladı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.