Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Orhangazi artık kabuğunu kırdı
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Orhangazi artık kabuğunu kırdı
SİYASET / 4 Haziran 2018
Neşet Çağlayan, As TV’de yayınlanan Ramazan İklimi Programının canlı yayın konuğu oldu.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan programda hem Ramazan akşamlarında Orhangazi’deki faaliyetleri anlattı hem de projelerini izleyicilerle paylaştı.
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa As TV’de iftar saatinde yayınlanan Ramazan İklimi Programının canlı yayın konuğu oldu. Yaklaşık 1,5 saat süren Ramazan İklimi Programında Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ramazan akşamlarında Orhangazi’deki faaliyetleri anlattı. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ramazan ayında eski ramazanları ilçede yaşatmak için her akşam farklı organizasyonlar düzenlediklerini belirterek, bizler de ramazan ayında vatandaşlarımızla iç içe iftar sofraları ve ramazan akşamlarını birlikte yaşıyoruz dedi. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’de devam eden ve yapılacak olan projeleri de anlattığı programda Orhangazi artık kabuğunu kırdı. Orhangazi yenileniyor, güzelleşiyor gelişiyor. Hedefimiz hem Orhangazi’nin tüm yapısal değişimine imza atmak hem de sosyal yaşantısına katkı sunmak dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.