Milletvekili Adayı Murat Kotra, İstanbul'da tarih yazacak
Milletvekili Adayı Murat Kotra, İstanbul'da tarih yazacak
SİYASET / 3 Haziran 2018
İşte detay...

TANITICI REKLAM

Türk siyasetinin önemli isimlerinden birisi olan Murat Kotra, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 2.Bölge 4.sıradan Milletvekili Adayı.

Milletvekili seçilmesine kesin gözüyle bakılan Murat Kotra'nın MHP'nin İstanbul 2.Bölgedeki oylarının artmasında da büyük etkisi olacağı öngörülüyor.

MURAT KOTRA KİMDİR?

1969 İstanbul doğumlu, Demir Çelik Ticareti ile iştigal etmekte olan aile şirketinde yönetici.

Evli, Ali ve Ömer isimlerinde 2 çocuk babası.

MHP Üsküdar İlçe Başkanlığı İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, MHP Tuzla İlçe Başkanlığı’nda İlçe Sekreterliği görevinde bulundu.

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve MHP İstanbul İl Sekreterliği, Milliyetçi Hareket Partisi 10-11-12’nci Büyük Kurultaylarında Genel Merkez Delegesi oldu.

18 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen 12. Olağan Büyük Kurultay’da Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği ile görevlendirilip halen bu görevi sürdürmekte.

Turan Araştırmaları Derneği Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi.

İstanbul Zonguldaklılar Derneği Üyesi, Zonguldak Sanayici ve İşadamları Derneği (ZONSİAD) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, Zonguldak Dernekler Federasyonu (ZONDEF) Siyaset Komisyonu Danışma Kurulu Üyesi.

Twitter: @KOTRAMurat
İnstagram: muratkotra
Facebook: /murat.kotra

TANITICI REKLAM

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.