Orhangazi Gedelek Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı
Orhangazi Gedelek Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı
SİYASET / 1 Haziran 2018
İşte detay...
Alt yapı çalışmaları tepeden tırnağa tamamlanan ve ardından doğalgaz kazılarının yapıldığı Gedelek Mahallesinde Büyükşehir Belediyesi BUSKİ ekipleri Sıcak asfalt çalışmalarına başladı. İlk etapta Ana güzergah üzerinde yapılacak olan sıcak asfalt çalışması için ekipler alt dolgu ve kazı çalışmalarını başlattı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, birim müdürleri ile birlikte Gedelek Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceledi, ekiplerden bilgi aldı. Mahalle Muhtarı Mehmet Dönmez ve mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Başkan Çağlayan, en kısa zamanda Gedelek'in tüm asfalt ve parke ihtiyacını tamamlayacaklarını ifade etti.
 
Sokaklarda inceleme
 
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan sıcak asfalt öncesi başlatılan alt yapı ve dolgu çalışmalarını inceledikten sonra Gedelek’te diğer cadde ve sokaklarda inceleme yaptı. Başkan Çağlayan mahalle merkezinden ana yola kadar uzanan yaklaşık 2 kilometrelik bölümde sıcak asfaltın ilk etapta bitirileceğini ardından ara yollarda devam edeceğini belirterek, parke taş ihtiyacı olan bölgelerde ise parke yapılacak. Amacımız hızlı bir şekilde Gedelek’teki tüm üst yapı çalışmalarını tamamlayıp hizmete sunmak dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.