108 Yaşındaki Asiye Nine’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek
108 Yaşındaki Asiye Nine’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek
SİYASET / 1 Haziran 2018
AK Parti Milletvekili Halis Dalkılıç İstanbul Beylikdüzü’nde ziyaretlerde bulunarak, sokak iftarına katıldı.
Ziyaretlere Dalkılıç’la birlikte AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık ve ilçe teşkilat mensupları eşlik etti.
ASIRLIK ÇINARDAN DERS
AK Parti Milletvekili Dalkılıç’ın ilk olarak ziyaret ettiği 108 yaşındaki Asiye Bekir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini, “Onu anamdan babamdan daha çok seviyorum. Bize ne kadar iyilikler etti. Anamız babamız neler çekmiş. Ölmeden onu görmek istiyorum. Ne kadar işi varsa bıraksın gelsin” şeklinde ifade etti. Asiye nine seçimi kazandıkları takdirde birçok projeyi durduracağını açıklayan muhalefeti ise “Yol mu yaptırdılar, köprü mü yaptırdılar, bir yetime hayır mı yaptılar?” sözleriyle eleştirdi. Milletvekili Dalkılıç, Asiye nine ile bir süre sohbet etti. Asiye nine ise kendi ördüğü el emeği göz nuru işlemeyi Dalkılıç’a hediye etti. 
Dalkılıç ziyarette, “Milletimiz 17 yıllık AK Parti iktidarının hizmetlerini görüyor. Asiye teyzemizin maşallah zehir gibi hafızası var. Bugün de yapılanların farkında. 108 yaşındaki Asiye teyzemiz biliyor ki Cumhurbaşkanımızın şahsını hedef alarak, büyük tezgah kuruyorlar Türkiye’ye. Asiye teyzemiz Cumhurbaşkanımıza ve bu hizmetleri yapan AK kadrolara dua ediyor. Kendisini ziyaret etmekten ve duasını almaktan memnuniyet duyduk” dedi.
ESNAF VE POLİSLE BULUŞTU
AK Parti Milletvekili Dalkılıç, Asiye Bekir'i ziyaret ettikten sonra Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi'ndeki esnafları da ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet ederek hayırlı ramazanlar dileyen Dalkılıç'ın bir diğer ziyaret adresi ise Beylikdüzü, İlçe Emniyet Müdürlüğü Gürpınar Polis Merkezi’ndeki polis memurlarına oldu. Dalkılıç’ın son durağı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beylikdüzü Belediyesi Yıldızhan Parkı'nda verdiği sokak iftarı oldu.
Dalkılıç burada yaptığı konuşmada, “Milletimiz oynanan oyunun ve kurulan tezgahın farkında. Dışarıda tezgahı yazanlar ve içeride uygulayanların farkında. Milletimiz, Recep Tayyip Erdoğan’ın sadece Türkiye için değil tüm mazlum coğrafyalar için ne anlama geldiğini çok iyi biliyor. Verdiğimiz mücadele sadece AK Parti’nin mücadelesi değildir.15 Temmuz sürecinde Cumhurbaşkanının çağrısı ile yüzbinlerce insan gözünü kırpmadan vatanı nasıl savunduysa şimdide o şekilde savunuyor. Milletimizin büyük Türkiye’nin ekmeğini büyütmek üzere çalıştığını görüyoruz, kenetlendiğini görüyoruz. Sahadaki çalışmalar bizi çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.