Volkan Bozkır: Başarıya ulaşacağız
Volkan Bozkır: Başarıya ulaşacağız
SİYASET / 1 Haziran 2018
AK Parti Milletvekili ve 27.Dönem Milletvekili adayı Volkan Bozkır, 24 Haziran seçimleri Türkiye’nin bundan sonraki kaderinin tecelli edeceği bir seçim” dedi.
Avrupa Birliği eski Bakanı ve Baş müzakereci Bozkır, 24 Haziran Seçimleri öncesi vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Gaziosmanpaşa’da ziyaretlerde bulunan Bozkır, ilk olarak Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın da iştirak ettiği Tem Avrupa Konutları'nda konut sakinleriyle iftar programına katıldı. 
 
HEM BAŞKANLIKTA HEM MECLİS’TE
Burada vatandaşlarla sohbet eden Bozkır, “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçim Türkiye’nin bundan sonraki kaderinin tecelli edeceği bir seçim. Bizim cumhurbaşkanımızı cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk başkanı olarak seçtirme arzumuz var. Onunla da bitmiyor. Meclisimizin de bu yeterli sayıya ulaşması lazım. Hem cumhurbaşkanı seçiminde hem de milletvekili seçiminde başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Bu tür yaptığımız çalışmalarda, vatandaşlarımızla temaslarımızda bu kanaatimiz daha da güçleniyor” dedi. 
İftarın ardından Manastırlılar Derneği'nde dernek üyelerini ziyaret eden ve üyelere, yaklaşan 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan Bozkır, “Manastır kökenli kardeşlerimiz ile tabii burada aslında Türkiye mozaiğinin unsurları bir araya geldik. Vize konusunu, Avrupa Birliği’ndeki geleceğimiz konusu konuştuk. 24 Haziran seçimleri için ne gibi çalışmalar neler yapabileceğimizi konuştuk. Daha sonra da yine ziyaretlerimiz devam edecek.” değerlendirmesini yaptı.
 
DURMAK YOK YOLA DEVAM
Başkan Usta da , “Özellikle çocuklarımızın bu sofraları süslemesi bizleri daha mutlu ediyor. Herkesin ramazan ayı vesilesi ile ortak paydası olan iftar sofraları kuşkusuz unutulmayacak anılar bırakıyor. 24 Haziran, Türkiye için çok önemli bir seçim Türkiye’nin var olma yok olma mücadelesinin verildiği seçim. Biz ümit ediyoruz ki Türk milleti artık ortak iradede gerçek ve doğru kararı veriyor” şeklinde konuştu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.