Neşet Çağlayan'dan Orhangazi'ye dev proje
Neşet Çağlayan'dan Orhangazi'ye dev proje
SİYASET / 28 Mayıs 2018
İşte detay...
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İznik Gölü Orhangazi sahili için hayata geçireceği Sahil Projesinin ilk etap inşaat ihalesi 19 Haziran tarihinde yapılacak.
Yıl sonuna kadar tamamlanacak
 
Haziran ayında yapılacak olan ihale sonrasında hemen başlanacak olan çalışma kapsamında İznik Gölü Orhangazi sahilinde çamlık tesisleri ile göl arasında kalan bölümde çalışmalar yapılacak.
Orhangazi İznik Gölü sahilinde yıllardır hayali kurulan proje hayata geçiriliyor.
Yürüyüş ve bisiklet yolu
 
Göl Sahil şeridinde yapılacak Sahil Düzenlemesinde ise yürüyüş ve bisiklet yolu, yeşillendirme çalışmaları ve dinlenme alanları inşa edilecek.
Neşet Çağlayan; Göl hak ettiği değere ulaşacak
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, göl sahil projesine bu yaz döneminde başlanacağını belirterek, proje ile İznik Gölü Orhangazi sahili hak ettiği değere kavuşacak. Gölün ekolojik dengesini koruyarak, daha fazla yeşillendirme çalışması yaparak göl sahilinde sosyal donatı alanları inşa edilmiş olacak dedi.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ekibine de teşekkür ederek, göl projesinin ilk etabı yıl sonuna kadar tamamlanacak. Göle yeni değer katacak projelere sahip çıktığı için Bursa Büyükşehir Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.