Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'dan alt yapı müjdesi
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'dan alt yapı müjdesi
SİYASET / 25 Mayıs 2018
İşte detay...

Orhangazi Belediyesi, BUSKİ ile birlikte Muradiye Mahallesi, Endüstri Meslek Lisesi bölgesinden başlayıp eski Cihanköy yolu olarak bilinen güzergah üzerindeki yerleşim yerlerine alt yapı hizmeti götürüyor.

Kazı çalışmaları öncesinde Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, BUSKİ Orhangazi Şube Müdürü İbrahim Sivri ile birlikte bölgede incelemelerde bulundu.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Saadet Öcalgiray Meslek okulundan ileri doğru eski Cihanköy yolu olarak bilinen bölgede bir çok yerleşim alanı var. Burada yaşayan vatandaşlarımızın yıllardır alt yapı beklentisi var. Bu konuda Belediye olarak biz ve BUSKİ ekiplerimiz birlikte bir çalışma yürüteceğiz dedi. Çağlayan burada 1119 metrelik bir kanalizasyon hattı çalışması yapılacağını belirterek, bu çalışmalarımız için malzemelerimiz getirildi. Hemen buradaki çalışmaları başlatıyoruz dedi. 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.