Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın mantığı ile bu projelerimizi sürdürüyoruz
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın mantığı ile bu projelerimizi sürdürüyoruz
SİYASET / 23 Mayıs 2018
Orhangazi Belediyesi, Sıcak Yuva Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi, kimsesiz ailelerin eski ve oturulmaz durumda olanlarını yenileyip sahiplerine teslim etmeye devam ediyor.

Daha önce ilçe genelinde çok sayıda vatandaşın evini yenileyip eşyaları ile birlikte sahiplerine teslim eden Orhangazi Belediyesi, Sölöz’de bir süre önce eşini kaybeden ve 3 çocuğu ile birlikte yalnız yaşayan Celalettin Özdoğan isimli vatandaşın 2 katlı evini tepeden tırnağa yenileyip eşyalarını da hazırladıktan sonra evi sahiplerine teslim etti. Harabe haldeki evi yenileyen Orhangazi Belediyesi ekipleri ev sahibine evi teslim etti. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, siyasiler, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve diğer beraberindekiler Sölöz’de evi teslim edilen aileyi ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Sıcak Yuva Projesini son derece önemsediklerini belirterek, vatandaşlarımız arasında ihtiyaç sahibi ve sahipsiz olup evleri oturulamayacak durumda olanlara belediye olarak elimizi uzatıyoruz. İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın mantığı ile bu projelerimizi sürdürüyoruz dedi.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.