Orhangazi, Heceler Mahallesi ve Yeni Sölöz Mahallelerine giden bağlantı yoluna sıcak asfalt
Orhangazi, Heceler Mahallesi ve Yeni Sölöz Mahallelerine giden bağlantı yoluna sıcak asfalt
SİYASET / 23 Mayıs 2018
İşte detay...
Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Heceler Mahallesindeki sıcak asfalt çalışmaları tamamlanırken, Yeni Sölöz Mahallesinde ise yol dolgu ve malzeme çalışmaları başlatıldı. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan çalışmaları yerinde inceledi.
 
Orhangazi’de yaz döneminin başlaması ile dış mahallelerdeki mahalle giriş yollarında sıcak asfalt çalışmaları başladı. Akharem Mahalle yolunun sıcak asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından Heceler Mahallesi’nde de mahalle girişindeki yaklaşık 1 kilometrelik yol sıcak asfaltla kaplandı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Meclis üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen Heceler Mahallesindeki sıcak asfalt çalışmalarını inceledi ve ekiplerden bilgi aldı. Başkan Çağlayan daha sonra mahalle muhtarı Ali Sevinç ile birlikte mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
YENİ SÖLÖZ YOLU SICAK ASFALT KAPLANIYOR
 
Orhangazi’ye bağlı Yeni Sölöz Mahallesi ile İznik yolu arasında bulunan yaklaşık 5 kilometrelik bölümde bağlantı yolunda Büyükşehir Belediyesi ekipleri Sıcak asfalt çalışmalarını başlattı. Sıcak asfalt mevsimi ile birlikte Akharem Mahallesi ile Heceler mahallesinde yapılan sıcak asfalt çalışmaları kapsamında İznik yolu İle Yeni Sölöz mahallesi arasındaki yolun tamamı sıcak asfaltla kaplanacak. Sıcak asfalt öncesi yolun dolgu çalışmalarına başlayan ekipler mahalle girişinden çalışmalara başladı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.