Orhangazi Belediyesi, Hürriyet Mahallesi’nde yeni bir sosyal tesisin inşaatına başlıyor
Orhangazi Belediyesi, Hürriyet Mahallesi’nde yeni bir sosyal tesisin inşaatına başlıyor
SİYASET / 23 Mayıs 2018
İşte detay...
Orhangazi Belediyesi tarafından Orkent bölgesinde yapılan Balgöç Sosyal Tesisleri’nin ardından Hürriyet Mahallesi için planladığı Hürriyet Sosyal Tesisler Projesine de başlıyor.
 
İhale 28 Mayısta
 
Hürriyet Mahallesi’nde mevcut Orgöç binasının bulunduğu Hürriyet Cami yanındaki alana inşa edilecek olan Hürriyet Sosyal Tesislerinin inşaat ihalesi 28 Mayısta yapılacak. İhalenin ardından yüklenici firmanın belirlenmesi ile birlikte inşaatın temmuz ayında başlaması bekleniyor.
 
Yıl sonuna kadar tamamlanacak
 
Zemin kat ile birlikte toplam 4 kat olarak planlanan Hürriyet Sosyal Tesislerinin bu yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor. Proje her kat ayrı planlanırken, proje dahilinde dükkan ve işyerlerinin de bulunacağı kaydedildi.
 
Orgöç ve Hürspor’a hizmet verecek
 
Hürriyet Sosyal Tesisleri, yapımı tamamlandıktan sonra Orhangazi Rumeli Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile mahallenin kulübü olan Hürspor kulübüne tahsis edilecek. Proje bütünüyle iki kuruma hizmet vermiş olacak. 
 
Hürriyet Mahallesine yakışır bir proje olacak
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Balgöç için yaptıkları Sosyal Tesisin ardından söz verdikleri gibi Hürriyet Mahallesi için de güzel bir sosyal tesis inşa edeceklerini belirterek, projemiz Hürriyet Mahallemize, Orgöç ve Hürspor kulüplerimize yakışır bir proje olacak. İnşallah bu yıl sonuna kadar tamamlayıp hizmete sokacağız dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.