İşte Tekirdağ Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi, NAME HABER Yazarımız Mustafa Yel'in 19 Mayıs nedeniyle yayımladığı mesaj
İşte Tekirdağ Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi, NAME HABER Yazarımız Mustafa Yel'in 19 Mayıs nedeniyle yayımladığı mesaj
SİYASET / 19 Mayıs 2018
İşte detay...

İşte NAME HABER ( www.namehaber.com ) Köşe Yazarı, AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel'in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayımladığı mesaj:

“Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 99. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
 
Bağımsızlık mücadelemizin sembolü olan 19 Mayıs günü, aynı zamanda çok önemli başarıların da kaynağı, Türk Milletinin yeniden doğuşunun günüdür.
 
Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana elde edilen başarıların ışığı altında geleceğe güvenle bakıyoruz. Şüphesiz bu güvenimizin temel dayanağı, gençliğimizdir. Ülkemizi her alanda daha ileriye taşıyacak olan gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi bizim öncelikli hedeflerimizden biridir. Hükümetimiz bu yolda emin ve kararlı adımlar atmaktadır. Gençlerimizin, geleceğin yöneticileri, siyasetçileri, eğitimcileri, bilim adamları, sanatçıları ve diğer meslek temsilcileri olarak ülkemizi, bilimde, fende, ekonomide, uluslararası ilişkilerde, kültür ve sanatta, eğitimde, sporda elde edecekleri başarılarla taçlandıracaklarına yürekten inanıyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı`nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, tüm hemşerilerimin ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını gönülden kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
 
Tekirdağ Milletvekili
AK Parti MKYK Üyesi
TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi
NAME HABER Köşe Yazarı

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.