NAME HABER Yazarımız, Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel'e, AK Parti Genel Merkezinde Milletvekili A.Adayı değerlendirme görevi verildi
NAME HABER Yazarımız, Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel'e, AK Parti Genel Merkezinde Milletvekili A.Adayı değerlendirme görevi verildi
SİYASET / 9 Mayıs 2018
İşte detaylar...
AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, AK Parti Tekirdağ Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi, NAME HABER Yazarı Mustafa Yel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av.Hamza Dağ Başkanlığında kurulan AK Parti Genel Merkezi Milletvekili Aday adayı değerlendirme komisyonunda görev verildi.
AK Parti Genel Merkezince, 24 Haziran'da yapılacak 27.Dönem Milletvekili Genel Seçimi  için adayların belirlenmesi hususunda oluşturulan 14 komisyondan biri olan ve Sakarya, Düzce, Erzurum, Çorum, Kahramanmaraş, Muş ve Sivas illeri AK Parti Milletvekili Aday adaylarını değerlendirecek komisyonda görev alan Mustafa Yel çalışmalarına başladı. Daha öncede Mustafa Yel’e, Rize İl'inde yapılan 27.Dönem Milletvekilliği Seçimleri Aday Adayı Temayül yoklamasında Komisyon Başkanı olarak görev verilmişti.
 
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Mustaf Yel; 
 
"Parti teşkilatlarımızın katıldığı temayül yoklamalarının ardından Milletvekili aday adaylarıyla mülakat süreci başladı. Mülakatlar, Genel Başkan Yardımcılarının Başkanlığında, Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeleri, Milletvekilleri, kadın ve gençlik kolları  yöneticilerinden oluşan 14 komisyon tarafından gerçekleştiriliyor. Biz de, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve İzmir Milletvekilimiz sayın Hamza Dağ’ın Başkanlığında oluşturulan komisyonda görev yapıyoruz. Görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz. 27.Dönem Milletvekilliği Seçimleri için aday olan tüm Milletvekili aday adaylarımızı tebrik ediyor, Partimize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Amacımız birlik ve beraberlik içinde gireceğimiz bu seçimleri kazanmak ve Ülkemizi 2023’lere lider ülke olarak taşımak olacaktır. Bu vesile ile yapılacak seçimlerin barış ve huzur içinde, dostluk ve kardeşlik havasında geçmesini temenni ediyorum” dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.