Bülent Durgun, AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Aday Adayı
Bülent Durgun, AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Aday Adayı
SİYASET / 6 Mayıs 2018
İşte detay...
TANITICI REKLAM
Sinop 1966 doğumlu Sinop Atatürk Lisesi 1983, Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Yüksek Okulu 1988 yılı mezunu.
 
1988 yılından bu yana sırasıyla Gazi Üniversitesi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Fakültesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi ve yine İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü İstanbul Tıp Fakültesi Halk Sağlığı yüksek lisans programlarını takip etti.
İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesi “Hastane ve Sağlık Kurumlarında Yönetim Programı” bölümünden 1997 yılında mezun olarak bilim uzmanı unvanını almıştır.
1990 yılında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nde göreve başladı. 1991 yılında Darülaceze Müessese Müdürlüğünde, müdür yardımcısı olarak görev aldı. 1993 yılında Müessese Müdürlüğü görevine atandı. Bu görevi sırasında yapılan diğer hizmetlerin yanısıra Kadıköy-Kayışdağı mevkiinde bulunan 1000 kişi kapasiteli (2. Darülaceze) Düşkünler Sitesi'nin yer tespiti, projelendirme ve hayata geçirilmesinde önemli katkıları oldu. Görevlendirme ile 1995 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığında müdür vekili olarak görev yapmıştır. Mart 1999 tarihinde itibaren Darülaceze Müessesesi müdür yardımcısı, 2011 yılında Darülaceze Başkan Yardımcısı , 2014 yılında Darülaceze Uzman unvanları ile Darülaceze bünyesinde görevine devam etmiştir. Ekim 2017 itibari ile emekli olmuştur. Bir çok sivil toplum örgütü ve gönüllü kuruluşlarda görevi bulunan Bülent Durgun evli ve bir çocuk babasıdır.
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.