Mehmet Sinan Budan, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı
Mehmet Sinan Budan, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı
SİYASET / 6 Mayıs 2018
İşte detay...
TANITICI REKLAM
Mehmet Sinan Budan; 1978 yılında Bingöl de doğdu.
 
İlk ve orta eğitimini Bingöl’de, lise eğitimini Mersin Dumlupınar İmam Hatip Lisesi ’nde tamamladı.  
 
Evli ve bir çocuk babasıdır. 
 
İstanbul’da ikamet etmektedir. 
 
Çalışma sektörüne, öncelikle Kazakistan’da önemli işlere imza atmış kendi aile şirketlerinden birisi olan FABE GRUP bünyesinde başlamış olup, yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere yaklaşık 1500 kişilik ekibiyle birlikte yol yapım müteahitliği, inşaat, ihracat sektörlerinde hizmet vermektedir. 
 
Yol inşaatı sektöründe; Kazakistan’da sekiz farklı şantiyede, Polonya ve Çek Cumhuriyeti’nde iki farklı şantiyede hala devam eden uluslararası yol yapım projeleri bulunmaktadır. 
 
Ayrıca 2006 yılından bu yana Kazakistan’da oniki farklı yol yapım projesi tamamlanmıştır. 
 
İnşaat sektöründe; Kazakistan’ın başkenti Astana’da 30.000 metrekarelik business center inşaatı devam etmektedir.
 
Türkiye’de ise İstanbul Kadıköy bölgesinde 10.000 metrekarelik iki farklı kentsel proje kapsamında inşaat projesi bulunmaktadır.  
 
İhracat sektöründe; tedarik ettiği İş makineleri ve aksanlarını,  ihraç ederek ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaktadır.
 
2002 yılından bugüne dek ailecek, gönül verdiği Ak Parti’nin her kademesinde görev almış ve Yurtdışındaki tüm projeleri ile ülkesine katkı sağlamıştır. 
 
Yurtdışında ülkesini ve  gönülden bağlı olduğu partisini en iyi şekilde temsil etmiştir.
 
Her alanda vatana ve millete samimiyetle hizmet etmek adına siyasete adım atmıştır. Özel hayatında istihdama önem veren kişiliği ile, siyasete girerek daha büyük istihdamlara adım atacağına inanmakta ve desteklerinizi beklemektedir.
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Olcan Yılmaz 7 Mayıs 2018
RABBİM HAKKINIZDA NE HAYIRLI ISE O’NUSANA NASİP ETSİN,GÖNLÜNÜZÜ DE O’NA RAZI KILSIN İNŞAALLAH............. ÖZÜNÜZ DE VAR OLAN, ADALET VE MEMLEKET SEVDASIYLA HİZMET EDECENİZDEN EMİNİM................... BAŞARILAR DİLİYORUM ......