Sivaslılar, Abdurrahman Yeşilyurt için yekvücut oldu
Sivaslılar, Abdurrahman Yeşilyurt için yekvücut oldu
SİYASET / 5 Mayıs 2018
İşte haberin tüm detayı...

Sivaslılar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kurucu Genel Başkanı Abdurrahman Yeşilyurt, Türkiye ve Sivaslı hemşehrileri için 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den İstanbul 3.Bölge Milletvekili aday adayı olduğunu bildirdi.

İstanbul Bağcılar'da Muhsin Yazıcıoğlu Konağında katılımın yoğun olduğu kahvaltıda dernek yöneticileri ve Sivas'lı hemşehrileri Abdurrahman Yeşilyurt'u yalnız bırakmadı, sonuna kadar arkasında destek olacaklarını ilan ettiler.

Yaptığı konuşmada Abdurrahman Yeşilyurt'un, Türkiye ve Sivaslı hemşehrileri için 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den Milletvekili aday adayı olduğunu ilan etti.

Sivas'lı İş Adamları, İlçe dernek başkanları, köy dernek başkanları, vakıf başkanları da yaptıkları konuşmalarda 24 Haziran 2018 Milletvekili seçimlerinde Abdurrahman Yeşilyurt'u destekleyeceklerini ifade ettiler.

Abdurrahman Yeşilyurt yaptığı açıklamada; "Bilgimizi, birikimimizi, tecrübemizi aktif siyasette değerlendirmek ve Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ayakkabı bağı olmaya değil, yol arkadaşlığı yapmak için bu yola çıktım" dedi

Siyasi kulislerde, Abdurrahman Yeşilyurt'un Milletvekili listelerinde yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.