İstanbul Milletvekili Av.Fatma Benli Yalçın, aday adaylığı müracatında bulundu
İstanbul Milletvekili Av.Fatma Benli Yalçın, aday adaylığı müracatında bulundu
SİYASET / 29 Nisan 2018
İşte detay...
İşte AK Parti İstanbul Milletvekili, NAME HABER Yazarı Av.Fatma Benli Yalçın'ın AK Parti İstanbul İl Başkanlığında 2.Bölge aday adaylığı müracatı yaparken yaptığı açıklama:
"Bizim ülkemizin tarihinde dönüm noktası sayılan günlerimiz var; 18 Mart 1915 tarihi Çanakkale Zaferi, milli iradenin tecelligahı 23 Nisan 1920, 29 Ekim 1923 Cumhuriyet ilanı ile milletimizin yönetim hakkını eline alması gibi…
15 Temmuz'da Ülkemiz açısından dönüm noktası olan tarihlerden biridir. 15 Temmuz, milli irade ve demokrasi günüdür. 16 Nisan millet iradesini merkez kabul eden hükümet sistemine geçiş günüdür ve milletimiz kendi yönetim şeklini kendisi kabul etmiştir. 
24 Haziran ise millet iradesiyle kurulan sistemin uygulanmaya başlayacağı önemli bir tarihtir. 24 Haziran seçimleri, ülkemizin istikrarlı yönetimi için kadar, güçlü Türkiye için de önemlidir. 24 Haziran seçimleri, düşmanlarımıza cevap olduğu kadar; dostlarımızın yüzünü güldürecek, Türkiye için yeni bir umut ve başlangıç günü olacaktır.
24 Haziran, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kazanacağımız yeni zaferlerle, gelecek nesiller için daha aydınlık ve daha refah bir dönem olacaktır.
 
Bu noktada 24 Haziran sadece Ülkemiz için gelecek vadeden bir tarih değildir. Halkımızın teveccühü ile 24 Haziran, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda Irak’ın, Suriye’nin, Bosna’nın, Kırım’ın ve Türkmenistan’ın yani nerede bir mazlum varsa işte oraların da Başkan’ı olacaktır.
24 Haziran seçimleriyle, Türkiye artık kendi geleceğini kendisinin belirlediğini bir kez daha tüm dünyaya göstermiş olacaktır.
İnşallah hep birlikte daha güzel yarınlar için 24 Haziran’da yeni sistemi hayata geçireceğiz. Milletimize hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam edeceğiz. Daima aşkla hizmetlerimize devam edeceğiz. Milletimizin her bir ferdinin yüreğine dokunduk bundan sonra da dokunmaya devam edeceğiz.
Bu noktada AK Parti’ye 27.Dönem milletvekili adaylığı için de müracaat ediyor, Türkiye’nin gelecek hedefleri sürecinde 24 Haziran 2018 seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum."
 
                   Av.Fatma Benli Yalçın
              AK Parti İstanbul Milletvekili
İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanvekili
              NAME HABER Köşe Yazarı
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.