hilmisol
hilmisag
hilmiust
Tekirdağ Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel'den büyük müjde
Tekirdağ Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel'den büyük müjde
SİYASET / 17 Nisan 2018
İşte detaylar...
NAME HABER ( www.namehaber.com ) Köşe Yazarı, AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel, Tekirdağ Şehir Hastanesinin inşaatına başlandığı müjdesini verdi.
Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Cengiz Becerir ile beraber inşaat sahasını gezen AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel, müteahhit firma yetkililerinden Şehir Hastanesi inşaatı ile ilgili bilgi aldı.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel;
 
“Tekirdağlı hemşerilerimizin özlemle bekledikleri Şehir Hastanemizin inşaatı 13 Nisan Cuma günü, yani tam da Miraç Kandili günü başladı. 2019 Yılı sonunda bitmesi planlanan Hastanemizin Tekirdağlı hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum“ dedi.
Sağlık Bakanlığının kamu özel ortaklığı modeli ile Türkiye’nin birçok şehrinde gerçekleştirdiği tam teşekküllü hastanelerden birisi olacak olan Tekirdağ Şehir Hastanesi; 480 yataklık kapasitesi ile bölgenin en büyük hastaneleri arasında yer alacağını ifade eden AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel; 
 
"Toplam 171.609 m² inşaat alanına sahip olacak Tekirdağ Şehir Hastanemiz inşallah faaliyete geçtiğinde 128 adet poliklinik,16 adet ameliyathane, 50.000 m² kapalı otopark alanı, 1.660 araçlık otopark kapasitesine sahip olacaktır. Sağlık Bakanlığı şartnamelerine uygun olarak en yeni teknoloji ve ekipmanlar ile donatılacak olan Şehir Hastanemiz güçlü altyapının yanı sıra dijital teknolojilerle de desteklenecek, Sağlık Bakanlığı'nın öngördüğü şekilde “akıllı hastane” formatında hizmet sunacaktır. Şehir Hastanemiz 2019 yılı sonunda faaliyete geçtiği zaman sahip olacağı konfor ve hizmet kalitesi ile de farklılık yaratacak, aynı zamanda yaratacağı istihdam imkânı ile İlimizin kalkınmasına da destek sunacaktır” dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.