hilmisol
hilmisag
hilmiust
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: İlçemiz için en doğru en faydalı işlere el birliği ile çözüm üretiyoruz
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: İlçemiz için en doğru en faydalı işlere el birliği ile çözüm üretiyoruz
SİYASET / 10 Nisan 2018
İşte detaylar...

Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Garnizon Komutanı Per.Ütğm.Furkan Karacan ve diğer kamu kurum temsilcileri ile ilçedeki Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcilerinin katıldığı Kamu-STK buluşmaları her ay düzenli olarak devam ediyor.

Toplantının bu ayki ev sahipliğini ise Orhangazi Küçük Sanayi Sitesi yönetimi yaptı.

KSS Başkanı Şükrü Çoklar ve yönetiminin ağırladığı Kamu ve STK’lar sabah kahvaltısını birlikte yaptıktan sonra istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

KSS Başkanı Şükrü Çoklar Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili misafirlere bilgi aktardıktan sonra konuşan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, yapılan çalışmalar ve Orhangazi’de yeni dönemde yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi aktardı.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan; Kamu-STK işbirliğine büyük önem verdiklerini belirterek, "Bu toplantılar ilçemizde yapılan ve yapılacak her çalışma için son derece önem arzediyor, bu toplantılarda karşılıklı istişareler içinde bulunup ilçemiz için en doğru en faydalı işlere el birliği ile çözüm üretiyoruz" dedi.

Toplantıda son olarak konuşan Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz; "Bu toplantıları aylık rutin bir şekilde düzenlemelerinin yararını çok gördüklerini belirterek, buna katkı koyan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.