hilmisol
hilmisag
hilmiust
Orhangazi Belediyesi’nin Mahalle Meclisleri devam ediyor
Orhangazi Belediyesi’nin Mahalle Meclisleri devam ediyor
SİYASET / 15 Mart 2018
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile birlikte Mahmudiye Mahalle Meclisini gerçekleştirdi.
Mahalle Muhtarı Kadir Altuntaş ve Mahalle sakinleri ile köy kıraathanesinde bir araya gelen başkan Çağlayan, burada vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi.
 
Alt yapı tamamlandı
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, her ay mahalle muhtarları ile düzenli toplantılar gerçekleştirerek tüm mahallelerin ihtiyaç ve taleplerini aldıklarını belirterek, mahalle meclisleri ile de mahalle sakinlerimizle buluşuyoruz dedi. Çağlayan, Mahmudiye Mahallesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı çalışmalarının tamamlandığını, üst yapının ise bu yaz döneminde bitirileceğini kaydetti.
 
Üreğil-Mahmudiye arası sıcak asfalt yapılacak
 
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bu yaz döneminde Üreğil Mahallesi ile Mahmudiye Mahallesi arasındaki yolda sıcak asfalt çalışması yapacağını belirterek, bunun yanı sıra mahalle içinde de parke ve asfalt çalışmaları yapılacak dedi. Üreğil-Mahmudiye arasındaki yolda bariyer çalışması da yapılacağını belirten Çağlayan, mahallenin diğer ihtiyaçları ile ilgili de sürekli çalıştıklarını ve kalan çalışmaların da tamamlanacağını ifade etti.
 
Mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Mahmudiye Mahalle meclisinde son bölümde mahalle sakinlerinden gelen talep ve önerileri dinledi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.