Orhangazi Belediyesi'nden yılbaşı gecesi ziyaretleri
Orhangazi Belediyesi'nden yılbaşı gecesi ziyaretleri
SİYASET / 1 Ocak 2018
İşte tüm detaylar...
Orhangazi Belediye Başkan yardımcısı Necmettin Şahin, AK Parti Orhangazi İlçe başkanı Mustafa Kaya ve AK Parti teşkilat mensupları, Orhangazi Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Yılbaşı gecesi görevlerinin başında olan Emniyet Müdürlüğü personeli, Hastane personeli ve İtfaiye birimini ziyaret ettiler.
Buradaki çalışan personel ve Hastanede acil serviste bulunan hastaların yeni yılını kutlayan Necmettin Şahin ve AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya çalışanlara çeşitli ikramlarda da bulundular.
EMNİYET PERSONELİ İLE SOHBET
 
Orhangazi Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Şahin ve AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Mustafa Kaya ziyaretlerine Emniyet Müdürlüğü personeli ile başladılar.
Şahin ve Kaya burada nöbetteki personele çeşitli ikramlarda bulunup onlarla bir süre sohbet ettikten sonra Devlet Hastanesine geçtiler.
Burada hastane acil servis çalışanları ile acil servisteki hastalarla sohbet eden ilçe başkanı Mustafa Kaya ve Necmettin Şahin, daha sonra itfaiye personelini ziyaret etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.